استفاده مسئولانه از کردیت کارت

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت creditcardinsider، در مورد استفاده مسئولانه از کردیت کارت به 4 نکته اشاره می کند.

1- فقط آنچه را که توانایی پرداخت آن را دارید خرج کنید: بیشتر از مبلغی که توانایی پرداخت کامل آن سر موعد مقرر را دارید از کردیت کارت استفاده نکنید.

2- همیشه همه صورتحساب های خود را به موقع پرداخت کنید: تأخیر در پرداخت صورتحساب ها از علائم وحشتناکی برای وام دهندگان به شمار می رود و اغلب با هزینه های دیرکرد روبرو خواهید شد و به کردیت اسکورتان آسیب می رسانید.

3- بدهی خود را نسبت به سقف کردیت خود پایین نگه دارید: داشتن حداکثر مانده حساب در کردیت کارت ها علامت بدی است. بازپرداخت اقساط وام ها یا تسویه آنها به طور كلی چیز خوبی محسوب می شود.

4- در مدت زمان کوتاهی برای دریافت کردیت کارت های جدید اقدام نکنید: مثلاً اگر در یک سال برای دریافت 6 کردیت کارت جدید اقدام کنید، وام دهندگان ممکن است فکر کنند که ریسک بیشتری برای آنها دارید. برخی موارد استثنایی وجود دارد، مانند زمانی که در حال دریافت وام خودرو از چندین بانک هستید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: creditcardinsider.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.