نظر کارشناسان در مورد بازار مسکن آمریکا در سال 2022

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، پیش بینی های انجام شده توسط متخصصین در امر مسکن را برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

خریداران و فروشندگان خانه از خود می پرسند آیا در سال 2022 خانه های بیشتری برای خرید وجود خواهد داشت؟ آیا قیمت ها همچنان بالا خواهد رفت؟ نرخ بهره وام مسکن چقدر بالا خواهد رفت؟ برای پاسخ به این سؤالات به آنچه متخصصان می گویند نگاهی می اندازیم.

اودتا کوشی (Odeta Kushi)، قائم مقام در شرکت  First American:

اتفاق آراء در پیش بینی ها نرخ بهره وام مسکن را تا پایان سال آینده حدود 3.7 درصد نشانن می دهد. بنابراین، هنوز از نظر تاریخی پایین است، اما مطمئناً بالاتر از امروز است.

دانیله هیل (Danielle Hale)، اقتصاددان ارشد در realtor.com:

با افزایش نرخ بهره وام و قیمت ها، مقرون به صرفه بودن خانه و استطاعت داشتن برای خرید خانه به طور فزاینده ای چالش برانگیز خواهد بود، اما کار از راه دور ممکن است حوزه های جستجو برای خانه را گسترش دهد که خریداران جوان را قادر می سازد تا اولین خانه خود را زودتر پیدا کنند. و با ورود به سال 2022 با پیش از 45 میلیون نفر بین سنین 26 تا 35 سال که برای اولین بار خانه می خرند، انتظار داریم که بازار همچنان رقابتی باقی بماند.

لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد در انجمن ملی مشاوران املاک (NAR):

با موجودی بیشتر مسکن در معرض فروش برای ورود به بازار، پیشنهادات متعدد و شدید شروع به کاهش خواهند کرد. قیمت مسکن به افزایش خود ادامه خواهد داد اما با سرعت کمتری.

جورج راتیو (George Ratiu)، مدیر تحقیقات اقتصادی در realtor.com:

همچنین انتظار داریم که تعداد زیادی از مالکان، خانه های خود را وارد بازار کرده و فشار قیمت های بالا را کاهش دهند و گزینه های بیشتری را به خریداران خانه ارائه دهند.

مارک فلمینگ (Mark Fleming)، اقتصاد دان ارشد در شرکت First American:

تقاضای زیاد برای مسکن همچنان به عنوان باد در بادبان های بازار مسکن عمل خواهد کرد.

این امر چه معنایی برای خریداران خانه دارد؟

امید در افق سال 2022 است. با فهرست شدن خانه های بیشتر و کاهش اوج رقابت خریداران خانه، باید رشد تعداد گزینه های خود را ببینید. فقط به یاد داشته باشید، افزایش نرخ ها و قیمت ها انگیزه ای عالی برای شما هستند تا زودتر خانه رویاهای خود را پیدا کنید تا بتوانید در حالی که قیمت های امروز هنوز به نفع شماست، خرید خانه خود را انجام دهید.

این امر چه معنایی برای فروشندگان دارد؟

اشتباه نکنید! این بازار فروشندگان در سال 2022 باقی خواهد ماندزیرا پیش بینی می شود قیمت خانه ها با سرعت معتدل تری به افزایش خودد ادامه دهد. فروش خانه آن هم ددر حالی که تقاضای خریداران برای خرید خانه بسیار زیاد است، شما را در جایگاه تعیین کنندگی و تعیین تکلیف قرار می دهد. اما بی از حد منتظر نمانید. با پیش بینی لیست های بیشتری از خانه های فروشی که در دسترس قرار می گیرند، فرصت ایده آل شما برای متمایز شدن از دیگران برای همیشه دوام نخواهد داشت. با نماینده ای کار کنید که بازار محلی منطقه شما و شرایط موجودی فعلی خانه های فروشی در آن را می شناسد تا اطمینان حاصل شود که از پشتیبانی لازم برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد فروش خانه خود در سال 2022 برخوردار هستید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.