درخواست تجدید نظر برای مبلغ مالیات بر ملک ممکن است در سال 2022 کمتر موفق باشد

مسکن آمریکا، مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد وضعیت درخواست تجدید نظر برای مالیات بر املاک در سال 2022 در آمریکا را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

صاحبان خانه هایی که با افزایش مالیات بر املاک روبرو هستند، اغلب وسوسه می شوند که درخواست تجدید نظر بدهند. اما نشریه The Ascent، نشریه ای از Motley Fool می گوید که مالکان خانه ممکن است مانند گذشته در کاهش مبلغ قبض های مالیات خود موفق نباشند. برای موفقیت در درخواست تجدید نظر مالیاتی، صاحبان خانه باید ثابت کنند که خانه آنها بیش از حد قیمت واقعی ارزیابی شده است. با افزایش سریع قیمت مسکن، اثبات این امر ممکن است دشوارتر باشد.

مالیات بر ملک با در نظر گرفتن قیمت ارزیابی شده خانه، مبلغی که یک ارزیاب محلی فکر می کند خانه می تواند با آن قیمت به فروش برسد، و ضرب آن در نرخ مالیات محلی منطقه محاسبه می شود. تجدید نظر در این زمینه می تواند در سال 2022 چالش برانگیزتر باشد زیرا قیمت خانه در بسیاری از نقاط آمریکا افزایش یافته است.

انجمن ملی مشاوران املاک در سال گذشته افزایش درصدی سالانه دو رقمی را در قیمت خانه های موجود گزارش کرده است. در ماه نوامبر، قیمت خانه های موجود 13.9 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت. با این حال، برخی از صاحبان خانه ممکن است با درخواست تجدید نظر برای مبلغ قبض های مالیاتی به موفقیت دست پیدا کنند. اگر احساس کنند که خانه با مبلغی بیش از حد واقعی ارزیابی شده است، می توانند درخواست تجدید نظر داده و مقایسه خانه های فروخته شده با قیمت پایین تر در همان محل را نشان دهند.

مقدار مالیاتی که انتظار می رود ببه دلیل افزایش قیمت خانه افزایش یابد، در سراسر آمریکا بسیار متفاوت است. تغییرات حتی در قیمت ارزیابی شده یک خانه در همه جا به طور همزمان کامل نمی شود. مارک فایفر (Marc Pfeiffer)، مشاور ارشد سیاست گذاری و دستیار مدیر مرکز تحقیقات دولت محلی بلوستاین در دانشگاه راتگرز در نیوبرانزویک نیوجرسی به وبسایت Barrons.com گفت: این بستگی به محل زندگی شما دارد که چه زمانی تغییرات در قیمت خانه ها رخ می دهد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.