MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

سه روشی که خریداران خانه می توانند با آنها پیشنهادات قیمت خود را برای فروشندگان جذاب تر کنند

رقابت با ورود به بازار شلوغ خرید خانه در فصل بهار، شدیدتر می شود. خریداران به رقابت برای خرید تعداد محدودی خانه فروشی ادامه خواهند داد. متخصصان املاک و مستغلات اخیراً با realtor.com مباحثه ای داشته اند که چگونه خریداران پیشنهادات قیمت خود را برای خرید یک خانه، علاوه بر افزایش مبلغی که مایل به پرداخت آن هستند، از یکدیگر متمایز می کنند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت realtor.com، سه روش جذاب تر کردن پیشنهاد قیمت خریداران خانه برای فروشندگان را برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

1- مبلغ بیعانه خود را افزایش دهید.

پس از پذیرفته شدن یک پیشنهاد قیمت، مبلغ بیعانه معمولاً 1 الی 3 درصد می باشد. خریداران خانه می توانند با اختصاص دادن مبلغ بیشتری به عنوان بیعانه از پیشنهادات دیگران پیشی بگیرند. این بدان معناست که اگر معامله به هر دلیلی در هر زمانی از جانب خریدار فسخ شود، فروشنده می تواند این پول را در نزد خود نگه داشته و پس ندهد. این امر خریدار را متعهدتر به انجام هر کاری که لازم است نشان می دهد.

2- پیشنهاد اجاره دادن خانه به فروشنده.

فروشندگان خانه به طور فزاینده ای با مشکل عدم امکان یافتن خانه ای برای نقل مکان پس از فروش سریع ملک خود مواجه هستند. خریداران خانه می توانند پیشنهاد اجاره دادن موقت خانه را به فروشندگان خانه به مدت 60ای 90 روز بدون دریافت هیچ اجاره بهایی ارائه دهند که به فروشنده خانه فرصت بیشتری برای یافتن مکان جدید دلخواه می دهد.

3- یک بند یا تبصره تشدید مبلغ پیشنهادی را در نظر بگیرید.

از این الحاقیه قراردا می توان در مواقعی که احتمال جنگ مزایده ای وجود دارد استفاده کرد. در صورتی که فروشنده چندین پیشنهاد قیمت دریافت کند، این الحاقیه می تواند میزان مبلغ پیشنهادی خریدار را افزایش دهد تا از پیشنهادهای دیگران عقب نماند. اگر یک خریدار واقعاً مایل به پرداخت مبلغ بیشتری برای یک خانه باشد، بند تشدید می تواند در صورت وجود پیشنهادات متعدد از سوی خریداران دیگر، به او انعطاف پذیری در ارائه پیشنهاد قیمت بدهد.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.