آیا صاحبان خانه باید پوشش بیمه ای خانه خود را ارتقاء دهند؟

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد لزوم ارتقاء پوشش بیمه خانه، به نکاتی اشاره می کند.

بر اساس یک مطالعه جدید توسط سایت QuoteWizard، سایتی که توسط LendingTree اداره می شود، حق بیمه صاحبان خانه در برخی ایالت ها 34 درصد افزایش یافته است.

مطالعه انجام شده توسط LendingTree نشان می دهد که هزینه بازسازی یک خانه در حال حاضر حدود 36,000 دلار بیشتر از سال 2020 است. مطالعه QuoteWizard می گوید:

دو سال گذشته تقریباً در همه جنبه های زندگی دوران پر آشوبی بوده است. این در مورد بیمه صاحب خانه نیز صادق است. هیچ راهی وجود ندارد که دقیقاً بگوییم چه تعداد از 85 میلیون صاحب خانه در ایالات متحده در حال حاضر تحت پوشش بیمه هستند.

اما این مطالعه از صاحبان خانه می خواهد تا سیاست های خود را مورد بررسی قرار دهند زیرا افزایش قیمت مسکن و هزینه مصالح ساختمانی و همچنین تورم ممکن است به این معنی باشد که مالکان خانه باید میزان پوشش بیمه مورد نیاز برای خانه خود را دوباره محاسبه کنند.

به طور کلی، حق بیمه مسکن در سراسر ایالات متحده 2 درصد افزایش یافته است. این مطالعه نشان می دهد که ایالت آیداهو با 34 درصد بیشترین افزایش را در حق بیمه خانه داشته است. ایالت های غرب میانه و جنوب بالاترین هزینه را برای بیمه خانه پرداخت می کنند. به عنوان مثال، طبق این مطالعه، در اوکلاهاما صاحبان خانه با بالاترین حق بیمه با حدود 3,800 دلار در سال روبرو هستند. تگزاس، نبراسکا و کانزاس نیز در میان ایالت های دارای بالاترین حق بیمه در ایالات متحده قرار دارند.

از سوی دیگر، هاوایی با قیمت متوسط حدود 400 دلار در سال، کم هزینه ترین بیمه خانه را دارد. صاحبان خانه ممکن است متوجه شوند که خرید بیمه صاحب خانه می تواند تفاوت بزرگی برای آنها ایجاد کند. مطالعه انجام شده توسط QuoteWizard نشان داد که بسته به شرکت بیمه، حق بیمه یک بیمه نامه خانه می تواند تا 2,000 دلار متفاوت باشد.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.