فروشندگان خانه پیش از کندتر شدن فعالیت بازار مسکن برای فروش خانه خود شتاب می کنند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به کند شدن بازار مسکن و تعجیل فروشندگان خانه برای فروش خانه خود، پیش از کند تر شدن بازار را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

فروشندگان خانه نگران این هستند که ممکن است اشتیاق و تمایل خریداران خانه را از دست بدهند. نشانه های کندی بازار املاک و مستغلات در سراسر ایالات متحده در حال رشد است، فروش خانه های موجود، فروش خانه های نوساز و فروش خانه های در لیست انتظار در حال کاهش است.

بر اساس گزارش وبسایت realtor.com، موجودی خانه های فروشی در هفته گذشته نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است. لیست های جدید خانه های فروشی در چهار هفته گذشته تقریباً دو برابر سریعتر از یک سال پیش افزایش یافته اند.

داریل فیرودر (Daryl Fairweather)، اقتصاددان ارشد در Redfin به شبکه CNBC گفت: افزایش نرخ بهره وام مسکن باعث تغییر بازار مسکن شده است و اکنون فروشندگان مسکن برای یافتن خریدار خانه قبل از کاهش بیشتر تقاضا عجله دارند.

انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) روز پنجشنبه گذشته گزارش داد که فروش خانه های در لیست انتظار جهت فروش برای ششمین ماه متوالی در ماه آوریل کاهش یافت و اکنون با کندترین سرعت در نزدیک به 10 سال اخیر است. فروشندگان خانه شاهد رقابت کمتری از سوی خریداران هستند.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.