94 درصد از فروشندگان خانه، عیوب و نقص های موجود در خانه را فاش نمی کنند.

فروشندگان خانه اعتراف می کنند که مشکلی شناخته شده در خانه را پنهان کرده اند، که در اکثر ایالت ها خلاف قانون است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor مشکلات رایجی که فروشندگان خانه برای خریداران فاش نمی کنند را بیان می کند.

در ذیل 13 مورد و مشکل رایج ذکر شده است که خریداران پس از بستن قرارداد خرید خانه پیدا می کنند.

خریدارانی که از بند بازرسی از خانه در قرارداد خرید خانه چشم پوشی می کنند، باید به افشای فروشنده در رابطه با عیوب خانه خیلی اعتماد داشته باشند تا از هرگون عیب و مشکل احتمالی در مورد ملک مطلع شوند. اما بر اساس نظر سنجی جدید انچام گرفته توسط یک شرکت گارانتی خانه به نام Cinch Home Services، بیش از 90 درصد از خریداران خانه می گویند که پس از انجام معامله، حداقل یک مشکل در خانه خود پیدا کرده اند که فروشنده آن را فاش نکرده است.

بلا والنتینی (Bella Valentini)، سخنگوی شرکت Cinch Home Services می گوید: عدم افشای خسارت خانه توسط فروشندگان خانه در اکثر ایالت های آمریکا خلاف قانون است. خریداران بالقوه خانه باید برای حفاظت از منافع خود علاوه بر انجام بازرسی کامل خانه قبل از بستن قرارداد خرید خانه، اطلاعات کامل در مورد فروشنده را بخواهند.

سه مشکل اصلی که خریداران خانه پس از بسته شدن قرارداد خرید خانه کشف کردند مربوط به سیستم برق، وسایل و لوله کشی بود. این نظر سنجی نشان می دهد که اکثریت از تعمیرات و ارتقاءهای غیر مجاز ناشی شده اند، که به فروشندگان پیشنهاد می کند باید در مورد انجام برخی از کارهای DIY (Do It Yourself) تجدید نظر کنند.

 

 

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.