خانه های جدید ممکن است دارای مشوق هایی باشند که شما امروز به دنبال آن هستید.

بر اساس آمار اداره سرشماری ایالات متحده، در سال جاری سازندگان خانه در حال تکمیل بیش از یک میلیون خانه جدید در آمریکا هستند. اگر در سال گذشته برای پیدا کردن خانه جهت خرید مشکل داشتید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که با نماینده مورد اعتماد خود کار کنید تا ساخت یک خانه جدید و مشوق های ناشی از آن را در نظر بگیرید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد خانه های نوساز در بازار مسکن آمریکا، به نکاتی اشاره می کند.

عرضه خانه های نوساز در حال افزایش است.

هنگامی که به دنبال خانه هستید، می توانید بین خانه های موجود (خانه هایی که قبلاً ساخته شده اند و سکنه داشته اند) و خانه های تازه ساخته شده یکی را انتخاب کنید. در حالی که موجودی خانه ها در حال افزایش است، هنوز هم در عرضه خانه کمبود وجود دارد، به این معنی که پیدا کردن خانه مناسب می تواند چالش برانگیز باشد.

با این حال موجودی خانه های نوساز نیز در حال افزایش است. و با گزینه های موجود بیشتر از سال های گذشته، یک خانه جدید ممکن است تنها پاسخی باشد که به دنبال آن هستید. نمودار زیر نشان می دهد که عرضه خانه های نوساز در سال جاری چقدر رشد داشته است.

و نکته اینجاست که سازندگان خانه نیز روندهای فعلی بازار را زیر نظر دارند. با افزایش نرخ بهره وام مسکن در سال جاری و در نتیجه کاهش تقاضای خریداران، سازندگان خانه سرعت ساخت و ساز خانه های جدید خود را کاهش می دهند. به این دلیل که آنها درس خود را از سقوط مسکن در سال 2008 آموختند و می خواهند از ساخت بیش از حد و موجودی بیش از حد خانه جلوگیری کنند.

اساساً، در حالی که امروزه تعداد خانه های نوساز نسبت به سال های گذشته در بازار بیشتر است، بسیاری از سازندگان خانه می خواهند موجودی فعلی خود را قبل از اضافه کردن تعداد بیشتر خانه نوساز به فروش برسانند، و اینجاست که واقعاً می توانید از آن بهره ببرید.

امروزه، سازندگان خانه ممکن است تمایل بیشتری به همکاری با خریداران خانه داشته باشند. بر اساس یک بررسی که اخیراً انجام شده است، 83 درصد از سازندگان خانه قیمت های خود را در سه ماه گذشته کاهش داده اند.

این امر برای شما به چه معنی است.

عرضه فعلی خانه های نوساز برای فروش همراه با این واقعیت که داده ها نشان می دهد که اکثر سازندگان خانه در حال کاهش قیمت هستند، هر دو خبر خوبی برای شما هستند. این بدان معناست که اگر خانه های نوساز را در جستجوی خود قرار دهید، ممکن است گزینه های بیشتری داشته باشید و احتمالاً کمک های بسیار مورد نیاز را خواهید داشت.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.