مزایای فروش هم اکنون خانه به گفته کارشناسان.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مزایای فروش خانه به گفته کارشناسان در بازار فعلی مسکن را توضیح می دهد.

اگر سعی دارید تصمیم بگیرید که آیا اکنون زمان فروش خانه تان است، چیزی که باید بدانید به قرار زیر است:

تعداد محدود خانه های موجود برای فروش در حال حاضر مزیت بزرگی برای شما می باشد. به این دلیل که تعداد خریداران بیشتر از خانه های فروشی است. و با وجود خانه های فروشی بسیار کم در بازار، خریداران خانه گزینه های کمتری خواهند داشت، بنابراین خودتان را طوری آماده می کنید که بیشترین نظرها را به سمت خانه تان جلب کنید. در اینجا کارشناسان صنعت املاک و مستغلات در مورد این که چرا فروش خانه در حال حاضر مزایای خود را دارد چنین می گویند:

لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد در انجمن ملی مشاوران املاک (NAR):

سطح موجودی خانه های فروشی هنوز در پایین ترین سطح تاریخی خود می باشد. در نتیجه، دوباره پیشنهادات متعدد به تعداد زیادی از املاک باز می گردند.

سلما هپ (Selma Hepp)، اقتصاددان ارشد در CoreLogic:

ما شاهد افزایش سنتی در لیست های جدید خانه های فروشی از سوی مالکان خانه های فعلی نبوده ایم، بنابرای کمبود عرضه مسکن همچنان رقابت بازار را تشدید می کند و بر قیمت ها در بیشتر مناطق فشار وارد می کند. برخی از بازارها در حال حاضر به طور قابل توجهی گرم می شوند، اما افزایش قیمتی که در بهار و تابستان گذشته شاهد بودیم بعید است.

کلر تراپاسو (Clare Trapasso)، سردبیر اجرایی اخبار در Realtor.com:

خانه های آماده نقل و انتقال با قیمت های مناسب و دارای جذابیت، محدود در مناطق مطلوب، همچنان پیشنهادهای متعددی دریافت می کنند و در بسیاری از نقاط ایالات متحده با قیمتی بالاتر از قیمت پیشنهادی به فروش می رسند.

جف تاکر (Jeff Tucker)، اقتصاددان ارشد در Zillow:

“فروشندگانی که خانه خود را به صورت رقابتی قیمت گذاری و به بازار عرضه می کنند، نباید مشکلی برای یافتن خریدار داشته باشند.”

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.