گزینه ای برای خریدارانی که خانه مطابق با خواسته های خود را پیدا نمی کنند.

اگر امروز در فرآیند جستجوی خانه قرار دارید، می دانید که میزان عرضه خانه فروشی کم است، زیرا داشتن گزینه هایی کم برای این امر را احساس می کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد گزینه خرید خانه نوساز برای خریداران خانه، توضیحاتی را ارائه می دهد.

و اگر بزرگترین مانع شما در حال حاضر این است که در پیدا کردن چیزی که دوست دارید مشکل دارید، فراموش نکنید که خانه نوساز نیز یک گزینه عالی است. همانطور که یک مقاله اخیر از انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) می گوید:

در شلوغ ترین فصل بازار املاک و مستغلات، خریداران مسکن همچنان با گزینه های محدود مسکن مواجه می شوند. . . . عرضه فعلی خانه های موجود تقریباً نصف میزان موجود در سال 2019 است. . . در همین حال، بازار ساخت و ساز خانه های جدید نقطه روشنی است.

در اینجا نگاهی به یک معیار کلیدی داریم که نشان می دهد چقدر ساخت خانه های جدید در سراسر آمریکا افزایش یافته است. به آن مکمل های مسکونی جدید می گویند. در واقع، مکمل، خانه های تازه سازی هستند که کار ساخت آنها به اتمام رسیده و آماده و آماده برای نقل مکان می باشند.

نمودار زیر از داده های سرشماری استفاده می کند تا روند تکمیل خانه های جدید را در طول زمان نشان دهد، از جمله میانگین بلند مدت تعداد واحدهای مسکونی تمام شده (به رنگ سیاه در نمودار نشان داده شده است):

 

همانطور که در سمت چپ (نشان داده شده با رنگ نارنجی) مشاهده می کنید، که منجر به سقوط مسکن شد، سازندگان از میانگین آن فراتر رفتند. نتیجه، عرضه بیش از حد مسکن در بازار بود، بنابراین ارزش مسکن کاهش یافت. این یکی از عواملی بود که منجر به سقوط مسکن در سال 2008 شد.

از آن زمان، سطح ساخت و ساز خانه های جدید کاهش یافته است و سازندگان، خانه های کافی برای رسیدن به میانگین تاریخی (با رنگ قرمز نشان داده شده است) نساخته اند. این ساخت و ساز کم خانه باعث شد بازار مسکن با کسری موجودی چند ساله مواجه شود. و این کسری بخشی از چیزی است که موجودی خانه های فروشی را در حال حاضر بسیار کم می کند.

اما، خبر خوبی وجود دارد. رنگ سبز سمت راست نشان می دهد که طبق آخرین گزارش سرشماری، سازندگان خانه در حال حاضر با میانگین بلند مدت مطابقت دارند. و این بدان معناست که آنها خانه های نوساز بیشتری را نسبت به گذشته به بازار می آورند. و مجوزها و شروع ساخت ساختمان های مسکونی نیز در حال افزایش است. شروع ساخت، منظور خانه هایی هستند که ساخت و ساز آنها به طور رسمی آغاز شده است. منظور از مجوز، خانه هایی هستند که سازندگان در نظر دارند به زودی ساخت آنها را آغاز نمایند. از آنجایی که هر دو آغاز شده اند، نشانه ای است که به زودی خانه های تازه ساز بیشتری در بازار وجود خواهد داشت.

این برای شما به چه معناست؟

تعداد خانه های تازه ساز بیشتر در مراحل مختلف فرآیند ساخت به این معنی است که مجموعه گزینه های شما بزرگتر شده است. اگر در حال حاضر به فکر نقل مکان هستید و زمانبندی برای شما مهم است، با یک متخصص املاک و مستغلات محلی تماس بگیرید تا خانه هایی که اخیراً ساخت آنها در منطقه شما تکمیل شده است را بررسی کنید. اگر ساخت و ساز آنها به اتمام رسیده است باید بتوانید به سرعت وارد خانه شده و در آن مستقر شوید. اما، اگر می توانید کمی صبر کنید و ایده سفارشی سازی یک خانه از پایه برای شما جذاب است، از همان متخصص املاک در مورد خانه هایی که در منطقه شما در حال ساخت هستند بپرسید. اگر خانه ای را خریداری می کنید که هنوز بر روی آن کار می کنند و تکمیل نشده است، می توانید در انتخاب ویژگی ها در طول مسیر تکمیل آنها کمک کنید. و زمانی که هیچیک از خانه هایی را که تا به حال آنها را دیده اید مطابق میل شما نیستند، بهترین گزینه ممکن این است که یکی از این خانه های در حال ساخت را مطابق سلیقه خود بسازید.

در هر صورت یک مشاور املاک قابل اعتماد بخش مهمی از فرآیند است. آنها دقیقاً می دانند چه چیزی در منطقه شما موجود است و می توانند توصیه های خود را بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما، محله های مورد نظر و موارد دیگر قرار دهند.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.