در سال 2019، میزان اجاره بهای منازل در شهر لس آنجلس تغییر چندانی نمی کند

 

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت la.curbed در مورد میزان اجاره بهای منازل در شهر لس آنجلس توضیحاتی را ارائه می دهد.

بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده، میانه اجاره بها در ماه ژانویه سال 2019 برای یک ​​آپارتمان یک خوابه برابر با 1,360 دلار، و برای یک آپارتمان دو خوابه معمولی، برابر با 1,750 دلار بوده است. ضمناً میزان اجاره بهای برای آپارتمان های یک و رو خوابه از یک ماه قبل بدون تغییر مانده است.

افزایش اجاره بهای منازل در طول سال گذشته حدود 1.4 درصد بوده است. که نرخ این رشد ب​​یش از میانگین آن در مقاسه با ایالت کالیفرنیا (0.3 درصد) و در کل کشور (1 درصد) است. اما بر اساس دستورالعمل ثبات میزان اجاره بها در شهر لس آنجلس، میزان اجاره بهای منازل شهر لس آنجلس به صورت مناسبی به کمتر از 3 درصد میزان رشد سالیانه اجاره بها کاهش می یابد.

نرخ آهسته افزایش اجاره مسکن، خبر خوبی برای مستاجران است. اما کسانی که به دنبال اجاره یک آپارتمان جدید می باشند، ممکن است برای پیدا کردن مقادیر اجاره بهای مشابه با آنچه که در لیست بررسی انجام شده در مورد آپارتمان ها ذکر شده است، دچار مشکل گردنند.

مدیریت بررسی وضعیت املاک، CoStar هزاران قیمت اجاره آپارتمان را به صورت روزانه مورد بررسی قرار می دهد، و با استفاده از این اطلاعات، نرخ بازار را برای میزان اجاره منازل شهر لس آنجلس محاسبه می نماید. بر اساس اظهارات مدیریت CoStar، در حال حاضر، میزان اجاره یک آپارتمان یک خوابه، به طور متوسط 1,707 دلار، و برای یک آپارتمان دو خوابه، 2,181 دلار است. افزایش این میزان در سال گذشته، برای یک آپارتمان یک خوابه 2.2 درصد و برای یک آپارتمان دو خوابه 2.3 درصد بوده است.

در طول سال گذشته (2018)، میزان اجاره بها و قیمت خانه در مورد این دو نوع آپارتمان کاهش یافته است، با این وجود مقامات شهر لس آنجلس مبلغ زیادی را به هزینه های ساخت مسکن اختصاص داده اند. براساس گزارش اخیر وبسایت زیلو، (Zillow)، در سال 2018، ساکنین مناطق کلان شهر لس آنجلس، بیش از 40 میلیارد دلار برای اجاره بهای منازل صرف کرده اند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع:Apartment List & la.curbed.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا