مقایسه میزان اجاره بها در 19 شهر منطقه متروپولیتن میامی در ایالت فلوریدا

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت Miami curbed، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

گزارش Zumper از 19 شهر منطقه متروپولیتن میامی نشان می دهد که میانه اجاره در Homestead، بیشترین افزایش یعنی به میزان 15.1 درصد را داشته است که به این ترتیب، میانه مبلغ اجاره را در Homestead به 1،070 دلار رسیده است. Sunrise و Plantation در جایگاه دوم و سوم قرار دارند که اجاره در آنها به ترتیب 12.2 و 8 درصد افزایش یافته است.

همچنین Boca Raton، افزایش میانه اجاره به میزان 6.5 درصد را تجربه کرد و به 1،650 دلار رسید. Boca Raton در حال حاضر دومین منطقه گران قیمت از نظر میانه میزان اجاره می باشد.

از طرفی Deerfield Beach (کاهش منفی 15.6 درصدی)، Miami Beach (کاهش منفی 7.1 درصدی) و Miami (کاهش منفی 2.8 درصدی) بیشترین کاهش در میانگین اجاره را داشتند. گران ترین میانه اجاره یک اتاق خواب مربوط به Miami، Boca و Miami Beach است.

در تصویر زیر می توانید آمار را دقیق تر مشاهده کنید (miami.curbed.com)

.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: (2017) zumper.com & miami.curbed.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن