طبق گزارش USC، متوسط اجاره بهای املاک تا سال 2020 در شهر لس آنجلس، 91 دلار افزایش خواهد یافت

طبق گزارش منتشر شده توسط USC’s Lusk Center، میانگین اجاره بهای املاک در لس آنجلس (Los Angeles) در سال 2020 نسبت به سال 2018، بیش از 90 دلار در ماه افزایش خواهد داشت.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت la.curbed مسئله اجاره بهای املاک در شهر لس آنجلس تا سال 2020 را مورد بررسی قرار می دهد.

نویسندگان گزارش 2018 Casden Multifamily Forecast در مورد بررسی بازار اجاره بهای املاک، تخمین زدند که در حال حاضر در لس آنجلس، مستاجران ماهیانه بطور متوسط 2,267 دلار اجاره پرداخت می کنند . آنها پیش بینی کرده اند که تا سال 2020 این رقم با یک افزایش 4 درصدی به 2,358 دلار خواهد رسید، که البته این تورم نسبت به پیش بینی افزایش 6 درصدی که نویسندگان گزارش در سال 2017 برای سال 2019 انجام داده بودند، کمتر است.

.

از آنجا که بازار اجاره مسکن در شهر لس آنجلس طی ماه های اخیر با روکود مواجه شده است، قیمت پیش بینی شده در سال 2020 اندکی پایین تر از سال 2019 است. بر اساس این گزارش، قیمت اجاره املاک در این بخش در سال گذشته 1.1 درصد افزایش داشت و بین سال های 2016 و 2017، حدود 5 درصد افزایش داشته است.

این گزارش اشاره کرد، در حالی که بیش از نیمی از ساکنان شهر لس آنجلس در سال 2017 به جای خرید اقدام به اجاره خانه کردند، نرخ صاحبخانه شدن در این شهر در سال 2017 صد در صد افزایش یافت، و متعاقب آن  سرعت ساخت و ساز مسکن نیز افزایش یافت. در دو فصل اول سال 2018، تعداد مجوز های صادر شده مسکن تا 44.8 درصد در سراسر شهر افزایش داشته است.

این عوامل می توانند وجود خانه خالی برای اجاره را در سراسر این شهر کمی افزایش دهند، که در حال حاضر 4 درصد محاسبه شده است، و هنوز امکان افزایش وجود دارد. اما تقاضای کمتر برای اجاره خانه به جلوگیری از افزایش قیمت اجاره بها کمک می کند.

.

 

در لس آنجلس، تقریبا نیمی از درآمد مستاجرینی که درآمد میانه در سطح شهر لس آنجلس دارند، صرف اجاره آپارتمانی با قیمت میانگین ​​می شود. این وضع برای مستاجران با درآمد پایین تر بدتر است. کسانی که کمتر از 75 درصد ساکنان شهر حقوق میگیرند، در صدک بیست و پنجم حقوق بگیران قرار دارند (به این معنی که آنها کمتر از 75 درصد ساکنان حقوق میگیرند)، و برای پرداخت اجاره بهای یک واحد اجاره ای در صدک بیست و پنجم، باید 58 درصد از حقوق خود را صرف هزینه های مسکن کنند. لازم به ذکر است که وزارت توسعه مسکن و شهرسازی ایالات متحده، پرداخت 30 درصد از درآمد را برای پرداخت هزینه های مسکن مناسب دانسته است.

بر طبق نظر ریچارد گرین (Richard Green)، مدیر Lusk Center و همکارانش، در حال حاضر هزینه مسکن بالاتر از درآمد افراد است و برای حل مشکل توان مالی برای اجاره مسکن در جنوب کالیفرنیا، باید ساخت وساز مسکن افزایش یابد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان

فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: la.curbed.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن