مشخصات برجسته شهر فینیکس در ایالت آریزونا (از مناطق امن و نا امن تا بهترین مدارس و…)

(Phoenix, Arizona)

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر فینیکس در ایالت آریزونا (Phoenix, AZ) را به شما ارائه می دهد. فینیکس یک شهر خیلی بزرگ واقع در ایالت آریزونا با جمعیت 1,626,078 نفر و 359 محله است. فینیکس بزرگترین جامعه در آریزونا است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

تعدادی از محله های فینیکس عبارتند از:

Downtown – Desert Ridge – Phoenician – Biltmore Area – Central City – Norterra – North Mountain Village – Camelback East Village – Sonoran Foothills – Arcadia Cove

بافت شهری و قومیتی: فینیکس یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در فینیکس زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان فینیکس سفید پوست، سیاه پوست یا آفریقایی-آمریکایی هستند. مهمترین اصالت ها در فینیکس انگلیسی، ایرلندی، ایتالیایی و آلمانی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در فینیکس صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در فینیکس صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و زبان های هندی. 19.61 درصد ساکنان فینیکس مهاجرند.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در فینیکس در سال 2010 به 26,528 دلار رسید که نسبت به دیگر مناطق آریزونا درآمد متوسط به بالا و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به شمار می آید. این مبلغ معادل 106,112$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

تحصیل در فینیکس: جامعه فینیکس دارای سطح تحصیلات نسبتا بالاتری نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور 21.84% در هر شهر است، 27.79% از بزرگسالان در فینیکس دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های فینیکس برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به فینیکس عبارتند از(منبع)

Arizona State University – DeVry University Arizona – Phoenix College – Arizona Christian University – Grand Canyon University

آمار جرم و جنایت در فینیکس: مناطق و محله های امن و نا امن فینیکس را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع:  neighborhoodscout.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا