آمار بازار مسکن در شهر ساکرامنتو در ایالت کالیفرنیا

(آخرین آپدیت در تاریخ May 31, 2019)

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از داده های سایت زیلو، آماری در ارتباط با بازار مسکن در شهر ساکرامنتو در ایالت کالیفرنیا را ارائه می دهد.

میانه ارزش خانه در ساکرامنتو 326,900$ می‌باشد. طبق گزارش زیلو، ارزش خانه‌های ساکرامنتو طی ۱۲ ماه گذشته به میزان 4.3 درصد افزایش داشته، و پیشبینی می شود که میزان 1.9 درصد افزایش را طی سال آینده شاهد باشیم. میانه ارزش خانه‌ها در ساکرامنتو به ازای هر اسکور فوت 227 دلار می‌باشد که از سایر مناطق متروپولیتن ساکرامنتو-روزویل-آردن آرکید کمتر است (245$). میانه میزان اجاره در ساکرامنتو 1,750$ می‌باشد که از میزان اجاره در مناطق متروپولیتن ساکرامنتو-روزویل-آردن آرکید-پایین تر است (1,900$).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

گردآورنده: مسکن آمریکا l منبع آمار: زیلو

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن