تاثیر مالیات ملک بر پرداخت وام مسکن شما چیست

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مالیات خانه، یکی از عوامل تاثیر گذار در مبلغ بازپرداخت ماهانه وام مسکن است. مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه می دهد.

هنگام درخواست وام مسکن، با توجه به روش پرداخت مالیات خود در هنگام پرداخت اقساط وام مسکن، یکی از دو کلمه اختصاری P&I یا PITI را در سند خود مشاهده خواهید کرد.

P&I مخفف Principal and Interest (اصل و بهره وام مسکن) است. این دو بخشی از مبلغ پرداختی ماهیانه شما در مورد وام مسکن هستند که به عنوان پرداخت اقساط وام مسکن شما وام در نظر گرفته می شوند. PITI یک کلمه اختصاری برای اصل مبلغ وام مسکن، بهره، مالیات و بیمه وام است (Principal, Interest, Taxes, and Insurance). همه اینها در هنگامی که می خواهید دقیقاً تعیین کنید هزینه خرید خانه جدید شما چقدر خواهد بود، به عنوان عوامل مهمی مد نظر قرار می گیرند.

در وبسایت TaxRates.org مالیات بر ملک به شکل زیر تعریف شده است:

“مالیات بر ملک، یک مالیات شهری است که توسط بخش ها، شهرها یا مناطق خاص مالیاتی برای اکثر انواع املاک تعیین می شود که این املاک شامل خانه ها، محل های کسب و کار، و زمین ها می باشند. میزان مالیات بر ملک، به ارزش ارزیابی شده به صورت منصفانه در مورد ملک بستگی دارد که این ارزش توسط ارزیاب مالیات بر ملک تعیین می گردد”.

همچنین، این سازمان نقشه ای را ارائه می نماید که مالیات های سالیانه املاک توسط ایالت ها (از جمله ناحیه کلمبیا) را نشان می دهد و از پایین ترین تا بالاترین، به عنوان درصد ارزش خانه متوسط ​نشان داده شده است. 

  • کدامیک از ایالت ها بیشترین مالیات بر ملک را می پردازند؟

5 ایالت که دارای بالاترین میانگین مالیات بر ملک می باشند، ​​شامل ایالت های نیوجرسی، نیوهمپشایر، تگزاس، نبراسکا و ویسکانسین می باشند. ایالت هایی که کمترین میانگین مالیات بر ملک را دارند، شامل ایالت های لوئیزیانا، هاوایی، آلاباما و دلاور و پس از آن واشنگتن دی سی می باشد.

 

 

 

نتیجه نهایی

با توجه به منطقه ای که شما در آن زندگی می کنید، مالیات بر ملک می تواند تأثیر زیادی بر پرداخت ماهانه قسط مربوط به وام مسکن شما داشته باشد. برای اطمینان با یک مشاور مسکن در مورد مالیات مسکن مشورت کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.