MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

رؤیای آمریکایی خانه دارشدن – آمریکاییان زیادی خواهان مالکیت خانه هستند!

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

بسیاری از انسان ها از بچگی آرزوی انجام شغل مورد علاقه خود و داشتن خانه و  زندگی خوب و  آرامی را دارند.

مسکن آمریکا، این مقاله را با انتخاب گزیده ای از مطلب منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، به شما خوانندگان تقدیم می کند.

بسیاری از افراد به واسطه درآمدی که از شغلشان کسب می کنند این امکان را دارند تا به رؤیای آمریکایی خانه دارشدن تحقق ببخشند. طبق گزارش انجمن ملی مشاورین املاک آمریکا (NAR) “تقریبا 75 % از افرادی که صاحب خانه نیستند معتقدند که مالکیت یک خانه، بخشی از رؤیای مردم آمریکا است. در حالی که 90 % صاحبخانه های فعلی نیز همین حرف را بیان کرده اند”.

شاید از خود بپرسید چرا این افراد هنوز اقدام به خرید خانه نکرده اند؟ پاسخ این است، افزایش قیمت خانه و موجودی پایین، می تواند بخشی از دلیل عدم ورود برخی از افراد به بازار مسکن برای خرید خانه باشد، اما این موضوع بدان معنی نیست که هیچ علاقه ای به خرید خانه بین این افراد وجود ندارد. همین گزارش، افزایش تمایل به خرید در آمریکا را در سال گذشته (همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است)، نشان می دهد.

با توجه به نمودار فوق، تعداد افرادی که می خواهند خانه بخرند، هر سه ماه افزایش می یابد. خبر خوب آن است که با افزایش املاک موجود در بازار، امکان خرید خانه برای افراد بیشتری میسر خواهد شد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.