نرخ سود وام مسکن در آمریکا اندکی کاهش یافت

نرخ سود وام مسکن 3.72 درصد است (تاریخ January 02, 2020)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (January 02, 2020)، ترکیبی از داده های اقتصادی بهبود یافته و گرایش بازار، به ثبات در نرخ سود وام مسکن منجر شده است، این نرخ تقریباً در طی دو ماه گذشته پیرامون 3.7 درصد شناور بوده است.

ثبات در نرخ سود وام مسکن، پس از آشفتگی نرخ سود در سال گذشته، که موجب کندی سرعت پیشرفت بازار مسکن، و سایر بخش های حساس به نرخ سود وام شد، اخبار خوبی است. پایین بودن نرخ سود وام مسکن، همراه با بازار کار بسیار داغ ، صحنه را برای تداوم در افزایش فروش خانه و افزایش قیمت خانه آماده می کند.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام 30 ساله مسکن در این هفته 3.72 درصد است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac.com

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن