MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

5 موردی که می توانند در سال جدید برای خرید خانه در آمریکا به شما کمک کنند

اگر امسال تصمیم دارید خانه ای را خریداری نمایید، می توانید با عمل کردن به 5 مورد زیر که مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت zillow، گردآوری کرده است، این رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

1)از تغییر شغل خودداری کنید

سابقه اشتغال و درآمد مهمترین عواملی هستند که وام دهندگان هنگام ارزیابی تقاضای یک وام مسکن به آن توجه می کنند. داشتن سابقه کار ثابت و پیوسته به مدت 2 سال، از نظر وام دهندگان شرایط ایده آلی است. بدانید که تغییر شغل در هنگام تقاضا برای وام مسکن و خریداری خانه می تواند هشداری برای برخی از وام دهندگان بوده و برای شما مشکل ساز شود، مخصوصا اگر تغییر شغل شما به حرفه ای کاملاً متفاوت باشد.

در صورتی که در طول جستجوی خانه شغل خود را تغییر دادید، آن را در اسرع وقت به وام دهنده خود اطلاع دهید. این بدان معنا نیست که دیگر نمی توانید واجد شرایط برای وام گرفتن باشید، فقط باید برای ارائه مدارک بیشتری آماده باشید. اگر از شغلی با درآمد کمیسیونی یا ساعتی به شغلی با درآمد ثابت مشغول می شوید، این مورد برای وام دهندگان خوشایند خواهد بود.

2)خدمات اشتراک ماهیانه خود را محدود کنید

خدمات اشتراک ماهانه می توانند موجب بالا رفتن هزینه های شما شوند. حتی اگر هر ماه بدهی های کردیت کارت خود را پرداخت کنید، ممکن است وام دهنده تصور کند شما زیاد از کردیت کارتتان استفاده می کنید. سعی کنید برای خرید خانه، این اشتراک ها را به حداقل برسانید.

3)سابقه ای معتبر برای امتیاز کردیت خود بسازید

یکی از مهمترین مواردی که مورد توجه وام دهندگان است، گزارش کردیت شما است. وام دهندگان ترجیح می دهند به افرادی که بدهی های کردیت و سایر بدهی های خود را به موقع پرداخت می کنند، وام دهند. در صورتی که کردیت کارت نداشته باشید، تعلق وام مسکن به شما دشوارتر شده و نیازمند صرف زمان بیشتری می شود، با ارائه مدارک دیگری چون پرداخت به موقع اجاره خانه، قبوض تلفن همراه و آب و برق و نیز وام دانشجویی، می توانید به وام دهندگان نشان دهید که قادر به پرداخت به موقع اقساط وام خود هستید.

4)امتیاز کردیت خود را بررسی کنید

امتیاز کردیت شما می تواند تأثیر قابل توجهی بر توانایی شما در خرید خانه داشته باشد. پایین بودن امتیاز کردیت می تواند بر میزان پولی که به عنوان وام مسکن به شما تعلق می گیرد و همچنین میزان نرخ سود آن تأثیر منفی بگذارد.

کوچک ترین تفاوت ها در میزان نرخ سود وام مسکن می تواند باعث شود که در طول مدت پرداخت اقساط وام هزاران دلار هزینه بیشتر به شما تحمیل شود. باید به دقت امتیاز کردیت خود را تحت نظر داشته باشید. در صورت عدم اطمینان از حسن سابقه امتیاز کردیت خود، می توانید سالی یک بار گزارش کامل کردیت خود را دریافت نموده یا با استفاده از وبسایت های مالی کردیت خود را بررسی کنید.

5)از انجام خریدهای بزرگ خودداری کنید

قبل از خرید خانه، حتی اگر برای وام مسکن خود پیش تأییدیه دریافت کرده اید، از انجام خرید های بزرگ همچون خرید ماشین یا رفتن به سفرهای پرهزینه خودداری کنید. نسبت بدهی به درآمد و یا اینکه چقدر درآمد در مقایسه با بدهی دارید، می تواند تأثیر بسزایی در مبلغ وام مسکن شما داشته باشد. حداقل بودن میزان بدهی ها به شما کمک می کند تا فرآیند دریافت وام مسکن برای شما آسانتر شود.

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: zillow.com

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.