MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

در سال 2020 بر روی خانه های مخصوص چند خانوار در آمریکا سرمایه گذاری کنید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

یکی از بهترین انواع سرمایه گذاری ها، سرمایه گذاری بر روی املاک است. سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات طرحی برای این که به سرعت ثروتمند شوید نیست، و نباید خود را به مخاطره بیاندازید، شما می توانید با سرمایه گذاری صحیح و عاقلانه بر روی یک ملک، از درآمد حاصل از افزایش ارزش آن، املاک جدیدی خریده و بدین ترتیب سرمایه و دارایی خود را افزایش دهید.

اگر می خواهید از امسال شروع به سرمایه گذاری در مسکن کنید، مسکن های مخصوص چند خانوار گزینه خوبی برای این کار هستند. مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای مقاله منتشر شده در سایت forbes، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

  • چرا مسکن های مخصوص چند خانوار؟

سالیان متمادی است که احداث خانه های مخصوص چند خانوار، توجه سرمایه گذارانی را که به دنبال املاک با ارزش بالا و ریسک کم هستند، به خود جلب کرده است. براساس اطلاعات بدست آمده اخیر از بخش اطلاعات سرمایه گذاری ملی املاک National Real Estate Investor (NREI)، سرمایه گذاران پولدارتر هم علاقه مند به سرمایه گذاری در این نوع از مسکن ها هستند. به دلیل افزایش نیروی کار، تغییر جمعیت و شیوه زندگی، تعداد روزافزونی از شهروندان آمریکایی اجاره نشین هستند و به نظر می رسد این روند در سال های آینده نیز ادامه خواهد یافت. بنابراین، با توجه به سطح اشغال زیاد اماکن مسکونی و وجود زمین های خالی اندک برای احداث مسکن، به نظر می رسد که اکنون زمان مناسبی برای پی گیری جهت احداث اماکن مسکونی مخصوص چند خانوار می باشد.

1) قبل از شروع به سرمایه گذاری، بودجه خود را مشخص کنید

حتی اگر برای خرید لباس به یک فروشگاه بروید، هرگز بدون مشخص کردن بودجه ای خرید نمی کنید! این امر در سرمایه گذاری مسکن بسیار مهم تر است و شما حتما باید بودجه مشخصی برای خرید مسکن در نظر بگیرید تا حتی در صورت وجود هزینه های پیش بینی نشده، بتوانید از عهده این هزینه ها بر آیید و فشار مالی بر خود وارد نکنید.

2) در مورد محله ای که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید، آشنایی لازم را پیدا کنید

شما باید با منطقه ای که در نظر دارید در بخش مسکن در آن محله سرمایه گذاری کنید، به خوبی آشنا شوید. به عنوان مثال، اگر شما به دنبال اجاره دادن آپارتمان به خانواده هایی با فرزندان كوچك هستید، ایمنی كلی و نزدیکی مدارس دولتی به منازل مسکونی شما، از جمله مهم ترین عواملی هستند که باید آنها را در نظر بگیرید. همچنین، شناخت مناسب محله به شما کمک می کند که این موضوع را برآورد کنید که چه مدت طول می کشد تا یک ملک فروخته شود یا اجاره داده شود. همچنین، شما می توانید از این اطلاعات برای شکل دادن به هدف اصلی خود در این مورد استفاده کنید که آیا یک ملک را به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت می خواهید یا علاقه دارید در زمان کوتاهی آن را به فروش رسانید.

3) تیم خوبی برای خود گرد آورید

باید توجه داشته باشید که انجام سرمایه گذاری در بخش املاک، عملیات یک نفره نیست. شما برای انجام فعالیت مورد نظر خود، به یک تیم حرفه ای قابل اعتماد و متخصص نیاز دارید و ممکن است در آینده دوباره با این افراد همکاری کنید.

یکی از این افراد مهم یک مشاور املاک خوب است که بتوانید با او مشورت کنید زیرا آنها می توانند در فرایند قیمت گذاری، موقعیت جمعیتی منطقه و انجام مذاکرات مربوط به قراردادهای لازم به شما کمک کنند. همچنین، سایر توصیه های لازم را از پیمانکاران و متخصصین سایر بخش های ساختمان (برق، لوله کشی، نجاری ، تکنسین HVAC و غیره) دریافت کنید. کار بزرگ و اصلی شما در این زمینه، اجاره دادن یا فروش املاک شما در زمان معین شده است. اگر شما خانه ای را با بهترین شرایط ارائه کنید، تصمیم گیری در این زمینه را برای مستأجر یا خریدار ساده می کنید. بنابراین استخدام فردی که با دقت به جزئیات توجه نماید، در بررسی جزئیات با آرامش اقدام نماید و عجله نکند، و همچنین، در مورد احداث ساختمان، طراحی، رنگ، نمای بیرونی، و نوسازی کامل درون ساختمان را انجام دهد، بسیار ضروری است.

4) مزایای مربوط به نگهداری خانه و یا فروش آن را با یکدیگر مقایسه کنید

هر چند ممکن است خرید و نگهداری ملک به منظور سرمایه گذاری خوب به نظر برسد، اما توجه داشته باشید توانایی ها و علایق افراد با هم متفاوت است. این بسته به سلیقه شخصی شماست که بخواهید با مستاجرین سر و کله بزنید یا ملکی را خریداری کرده و سپس به کس دیگری بفروشید. می توانید با توجه به توانایی ها و میزان صبر خود حساب کنید و ببینید که کدام یک، خرید و نگهداری ملک جهت اجاره دادن به مستاجر،یا خرید و فروش آن  برایتان مناسب تر، سودآور تر و راحت تر است. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، صبر، زمان، و کوشش را می طلبد، اما می تواند در آینده مالی شما تفاوت اساسی ایجاد کند.

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: forbes.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.