14 شهر با بهترین بازار های مسکن برای سال 2020

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

امروزه، در شهرهای بزرگ، بازار املاک در یک چرخه با تقاضای بالا و عرضه پایین مسکن قرار دارد. به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه گذاران املاک به دنبال مناطق دیگری برای سرمایه گذاری هستند. مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت forbes، چهارده بازار برتر مسکن برای سرمایه گذاری را، معرفی می کند.

در هنگام جستجو برای یافتن بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در املاک، باید چند عامل مهم مانند مقرون به صرفه بودن و رشد جمعیت را در نظر گرفت. بنابراین، ما برای کمک به شما به منظور انتخاب یک مکان امیدوارکننده برای سرمایه گذاری در جهت احداث مسکن، از گروهی از اعضای شورای املاک فوربس خواستیم تا انتخاب های خود را در مورد مکان های جدید و آینده برای سرمایه گذاری در بخش املاک ذکر کنند. با مطالعه متن زیر شما مشاهده خواهید نمودید که چرا آنها معتقدند که سرمایه گذاران در بخش املاک باید در آینده نزدیک جهت سرمایه گذاری در احداث مسکن، به این مناطق توجه نمایند.

1) Toronto, Ontario

با توجه به رشد مداوم و تقاضای زیاد برای اجاره مسکن، شهر تورنتو یک مکان عالی برای سرمایه گذاری در زمینه احداث املاک می باشد. بر اساس شاخص های جهانی مربوط به کیفیت زندگی در سال ۲۰۱۹، شهر تورنتو در رتبه هفتم در لیست اماکن با بالاترین کیفیت زندگی قرار دارد. همچنین این شهر، رتبه های برتری را از نظر شاخص های مربوط به ثبات، فرهنگ، آموزش و زیرساخت های شهری، کسب کرده است.

2) (Mount Airy, North Carolina (Mayberry

در حالی که بسیاری از محققین تصور می کردند که نسل جوان علاقه ای به خرید خانه ندارند، آمار موجود عکس این باور را نشان می دهد. آمار نشان می دهد که جوانان حاضرند حتی در حومه شهر یا شهرهای کوچک تر هم خانه بگیرند. خیلی ها هم ترجیح می دهند تا مدتی اجاره نشین باشند.

3) Sacaramento, California

بسیاری از افراد مشغول به کار و زندگی در سان فرانسیسکو، مرکز فناوری آمریکا هستند، اما هزینه های بالای زندگی و اجاره آنان را مجبور می کند در جای دیگری دنبال خانه باشند. ساکرامنتو چون در نزدیکی سان فرانسیسکو واقع شده است و هزینه های کمتری نسبت به همسایه خود دارد، گزینه مناسبی برای این افراد است.

4) Las Vegas

لاس وگاس با اقتصاد قوی و در حال رشد و نیز مالیات های سبک تر و هزینه زندگی نسبتا کمتر، مقصد محبوبی برای خریداران خانه شده است. نیز با وجود شرکت ها و بیزینس های متعدد در این منطقه و زمین برای ساخت و ساز، احتمال رشد اقتصاد این شهر خیلی زیاد است.

5) Twin Cities, Minnesota

خیلی از مردم از اقتصاد برتر دو شهر Minneapolis و St. Paul خبر ندارند، اما این اوضاع در حال تغییر است. این شهر دارای شرکت های بزرگ و حمل و نقل پیشرفته ای است و مقصدی محبوب برای خریداران خانه شده است.

6) New York City

ممکن است باورتان نشود، ولی نیویورک هنوز هم بازار مسکن داغی دارد! مناطقی چون منهتن شمالی، هارلم، واشنگتن هایتز، اینوود و … بازار های خیلی داغی دارند.

7) The Sunbelt Sates

ایالات آریزونا، نیو مکزیکو و تگزاس که معروف به Sunbelt States هستند، مسکن کمی در مقایسه با تقاضا دارند و زمین های زیادی برای ساخت و ساز وجود دارد، بنابراین سرمایه گذاری در مسکن در این سه ایالت کار هوشمندانه ای است، مخصوصا در قیاس با شهر های ساحلی.

8) شهرهای جنوب شرقی رده دوم

این شهرها چون دارای مالیات خیلی کم، امکانات زیاد و هزینه های کم زندگی هستند، و نیز چون در حال جذب شرکت های بزرگ تر به سمت و سوی خود می باشند، به مقصد خیلی خوبی برای خریداران خانه مبدل شده اند.

9) San Antonio, Texas

در دهه گذشته شهر آستین مقصدی محبوب برای خریداران خانه بوده است، اما با افزایش قیمت ها، خیلی از مردم و سرمایه گذاران ترجیح می دهند به جنوب آستین، یعنی شهر سن آنتونیو نقل مکان کنند.

10) Western Open Land

خبر خوب برای صاحبان زمین در شهرهای غربی کشور این است که پیمانکاران علاقه زیادی به این قسمت از کشور دارند و احتمالا به زودی برای خرید زمین در این مناطق، اقدام خواهند کرد!

11) Kansas City, Missouri

پروژه گوگل فایبر شرکت گوگل قرار است در این شهر آغاز شود و سرمایه گذاران باید توجه کنند که با این کار، بسیاری از مشاغل در رابطه با تکنولوژی های بزرگ به زودی در این شهر ایجاد خواهند شد.

12) ایالاتی با تقاضای بالا برای واحدهای مسکونی جایگزین (ADU

هم اکنون، ایالت های مختلف در کشور آمریکا، در حال تصویب قوانینی در مورد کنترل اجاره بها می باشند، اما آنها برای کمک به عرضه مسکن، در حال ایجاد امکاناتی برای احداث واحدهای مسکونی جایگزین (ADU) نیز می باشند. در جایی که قبلاً یک محله معمولی با اماکن مسکونی مخصوص یک خانواده وجود داشت، اکنون آن محله می تواند به منازل دوبلکس برای سکونت دو خانوده، منازل دارای حیاط خلوت، و یا به منازلی با امکانات لازم برای تأمین تقاضاهای افراد تبدیل شود.

13) Gloucester County, New Jersey

این منطقه، در نزدیکی شهر و کنار ساحل واقع شده است، و فضای سبز، امکانات تفریحی مناسب، کارخانه های تولید نوشیدنی  و همچنین یک مرکز شهر زیبا و مسیرهای بسیار زیادی برای دوچرخه سواری در این منطقه وجود دارد. در این منطقه همه امکانات مورد نیاز برای یک زندگی مناسب وجود دارد و به همین دلیل دانشگاه روان (Rowan) که یک دانشگاه در سطح جهانی است نیز در این منطقه در حال گسترش فعالیت خود است. همچنین، یک بیمارستان جدید 1000 تختخوابی مدرن نیز در این منطقه در حال افتتاح است.

14) Detroit

این شهر زمانی به دلیل موسیقی و صنعت اتومبیل زبانزد مردم بود، اما بعد ها با بروز مشکلات اقتصادی همه این ها از بین رفت و قیمت مسکن هم شدیدا کاهش یافت. با این حال حرکاتی برای بازگردانی بازار مسکن در این شهر در حال انجام است و سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه گذاری با هزینه کم هستند، می توانند شانس خود را در این شهر امتحان کنند.

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: forbes.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن