MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

پیش بینی بازار خانه های لوکس در سال 2020 در آمریکا

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

در اواخر سال گذشته، بسیاری از مالکان خانه دارایی و سرمایه خود را بیش از آنچه فکر می کردند یافتند، و در همان زمان دستمزد آنها در حال افزایش بود. وقتی که این دو عامل به طور همزمان اتفاق بیفتد، می تواند  صاحبان خانه را برانگیزد تا به فکر نقل مکان به خانه ای بزرگتر یا گران قیمت تر اقدام در فضایی لوکس باشند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters ، به پیش بینی بازار خانه های لوکس در سال 2020 در آمریکا می پردازد.

سه موردی که باید در مورد بازار مسکن لوکس در سال 2020 به آن ها فکر کنید عبارتند از:

  1. قیمت ها

امروزه اقتصاد ایالات متحده امریکا با فرصت های خرید در بازار لوکس آن قوی است. توماس وراگوت (Thomas Veraguth)، استراتژیست در مدیریت جهانی ثروت(UBS Global Wealth Management)، در مقاله ای در وبسایت Barrons.com می گوید:

ارتباط خوبی بین قیمت املاک لوکس و رشد [اقتصادی] وجود دارد”.

فهرست موجودی خانه های در معرض فروش  یک عنصر کلیدی است که می تواند بر قیمت خانه تأثیر بگذارد. در حال حاضر نقل مکان به یک خانه لوکس برای بسیاری از خریداران خانه در حال افزایش می باشد.

  1. فعالیت در بازار

با داشتن فرصت های بیشتر برای خرید خانه های گران قیمت تر، باید شروع به افزایش فعالیت کنیم.

خریدارانی که به دنبال بازار خانه لوکس هستند، در بخشی که انتخاب های بیشتری وجود دارد نیز از فرصت برای مذاکره در مورد قیمت استفاده می کنند. براساس گزارش بازار خانه های لوکس، خانه ها به طور میانگین ​​96.94 درصد قیمت فهرست آنها در ماه دسامبر 2019 به فروش رفتنذ.

خریداران همچنین به دلیل پایین بودن نرخ بهره فعلی، پول با قدرت خرید بیشتری را به دست آوردند.

  1. خریداران در حال بازگشت هستند

در نظر داشته باشید، خریداران اغلب فروشندگان نیز هستند، به خصوص کسانی که به دنبال پیشرفت  می باشند. مالکان دارای خانه های معمولی و ارزان قیمت می توانند از کمبود موجودی خانه های بسیار ارزان قیمت در فهرست خانه های موجود در بازار استفاده کنند و از این طریق قیمت فروش بالاتری را برای خانه های فعلی خود در نظر بگیرند.

همراه با افزایش سرمایه در خانه هایی که آنها در فهرست ثبت می کنند، زمان بسیار خوبی برای کسانی است که آماده حرکت به سمت بازار خانه های لوکس هستند. دارایی و قدرت خرید بیشتر باعث شده بسیاری از خریداران به بازار بازگردند.

خط پایانی

اگر قصد ورود به بازار خانه های لوکس را دارید، سال 2020 برای کسانی که آماده انجام این حرکت هستند، سال بسیار خوبی خواهد بود. برای برنامه ریزی جهت خرید ملک خود در سال جاری با کارشناس حرفه ای املاک محلی خود تماس بگیرید.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.