MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

4 عادت خوب برای یک سرمایه گذار در زمینه مسکن

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت forbes، چهار عادت خوب را برای سرمایه گذاران در زمینه مسکن برای جلوگیری از اتلاف وقت و رسیدن آنها به موفقیت شرح می دهد.

1) ثابت قدم باشید

به طور معمول می توانید کارهای زیادی بکنید تا استحکام و پایداری  خویش را افزایش دهید، مثلا:

  • برنامه بازاریابی: آیا هر ماه برای معرفی خود ایمیل می زنید یا نامه می فرستید یا از یک قاعده مشخص پیروی می کنید؟
  • تیم شما: آیا تیم شما از انتظارات شما و مسیر تجارت آگاهند؟ آیا هر چند وقت یکبار پروژه جدیدی در اختیار آن ها قرار می دهید؟
  • انتظارات خودتان: آیا انتظارات معقول از خود، کسب و کار و تیم خود دارید؟ آیا این انتظارات قابل دستیابی هستند و یا آن ها را مدام اصلاح می کنید؟
  • برنامه شما: برنامه روزانه شما چگونه است؟ برنامه سرمایه گذاران املاک معمولا ثابت نیست، ضمن اینکه خوب است کمی انعطاف هم داشته باشید، هماهنگی و ثابت قدم بودن موجب می شود که پر کار و پر حاصل باشید.

اگر پاسخ های شما به این سوالات نشان می دهد که خیلی ثابت قدم نیستید، در صدد اقداماتی برای بهبود باشید.

2) از مقایسه ی خود با دیگران دست بردارید

هرگز نباید کسب و کار خود را با دیگران مقایسه کنید. اگر شخصی در بازار شما در ماه 10 معامله انجام می دهد به این معنی نیست که هر کاری کمتر از انجام 10 معامله ناچیز باشد. به یاد داشته باشید: استراتژی ها و برنامه های کسب و کار هر کسی متفاوت می باشد. برخی بر حجم زیاد و سود کمتر تمرکز دارند. در حالی که برخی دیگر حجم کم و سود بیشتر را در اولویت قرار می دهند. شما نیاز به تمرکز بر روی اهداف خود دارید و فقط جایی که الان هستید را با جایی که می خواهید باشید مقایسه کنید.

3) اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعیین کنید

لازم است که اهداف خود را بشناسید تا بتوانید پیشرفت خود را در برابر آن ها بسنجید و معیارهایی برای ادامه ی کار داشته باشید. این ایده خوبی برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت می باشد.

چه کارهایی می خواهید در 90 روز آینده انجام دهید؟ برای تحقق یا فراتر رفتن از آن هدف چه کاری باید انجام دهید؟ در یک، دو یا پنج سال آینده چه کاری را می خواهید انجام دهید؟ پس از تعیین اهداف، نگاهی به آن ها بکنید تا ببینید چقدر طول می کشد که هدف به واقعیت تبدیل شود. برای مثال اگر می خواهید 35 معامله در سال بعد انجام دهید، چند معامله در ماه می شود و برای دستیابی به آن باید چه کار کنید؟

درضمن عادت خوبی است که موفقیت های خود را جشن بگیرید. آن هم نه با مهمانی، بلکه تفکر بر پیشرفت خود. این به شما کمک می کند تا در طول مسیر انگیزه داشته باشد.

پس از اینکه اهداف خود را تعیین کردید، داشتن یک شریک مسئولیت پذیر می تواند عادت خوبی باشد. این شخص می تواند در داخل یا بیرون بازار شما باشد اما ترجیحا این شریک مسئولیت پذیر باید شخصی از صنعت سرمایه گذاری املاک و مستغلات باشد. بدین ترتیب آن ها می دانند که چگونه شما را در مسیرهای سخت راهنمایی کنند. نسبت به هم پاسخگو باشید و از یکدیگرحمایت کنید.

[the_ad id=”19431″]

[the_ad id=”20207″]

4) حد و مرز تعیین کنید

سعی کنید زمان مشخصی برای خانواده و دوستان و مشتریان تعیین کنید و 24 ساعته در خدمت مشتریان نباشید. این کار باعث می شود که توازنی را برای صرف وقت بین کار و خانواده ایجاد کنید.

یادداشت کنید که چگونه زمان خود را طی یک هفته سپری می کنید و سپس تحلیل کنید که بیشترین زمان خود را کجا می گذرانید و ببینید که از نتیجه تحلیل خوشحال هستید یا نه. اگر بیشتر وقت خود را صرف کارهای اتفاقی می کنید که به کسب و کار و خانواده شما کمک نمی کنند، احتمالا زمان هایی هستند که می توانید با کارهای سازنده تر یا با فعالیت های خانوادگی جایگزین کنید. برای ایجاد تمرکز فعالیت های خود را زمانبندی کنید و اجازه ندهید که هیچ چیزی این زمانبندی را تغییر دهند.

شکستن عادت های بد سخت است. گاهی اوقات با این که می دانیم عادت های بدی داریم، اما  آن ها را کنار نمی گذاریم. سعی کنید به جای تغییرات بزرگ، تغییر های کوچک در زندگی خود ایجاد کنید و اجازه ندهید این عادت های بد مانع موفقیت و پیشرفتتان شوند.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.