MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

3 مزیت خرید خانه رویایی خود در سال جاری در آمریکا

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

امسال علاوه بر دلایلی چون اقتصاد قوی آمریکا، میزان کم بی کاری، و درآمد بالا به سه دلیل دیگر بهتر است تصمیم بگیرید تا برای خود خانه ای خریداری کنید.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

1) خرید خانه یک سرمایه گذاری بزرگ است

بنابر گزارش ها سرمایه گذاری در املاک بهتر از سایر انواع سرمایه گذاری است. چرا؟ قیمت املاک افزایش پیدا می کند و این نوعی سرمایه گذاری برای شما و خانواده شماست. مطابق گزارش CoreLogic، صاحب خانه ها در ایالات متحده امریکا که ملک خود را با وام خریده اند (تقریبا 64 درصد از کل صاحبان خانه) از سه ماهه سوم سال 2018 شاهد افزایش ارزش دارایی خود در مجموع نزدیک به 457 میلیارد دلار بوده اند، که نسبت به سال گذشته 5.1 درصد رشد داشته است.

این بدان معناست که ​صاحب خانه ها به طور میانگین در طی یک سال گذشته تقریباً 5300 دلار دارایی به دست آوردند.

[the_ad id=”20216″]

2) نرخ بهره وام مسکن کم است

بررسی اولیه بازار وام مسکن بر اساس وبسایت Freddie Mac نشان می دهد که نرخ بهره برای یک وام 30 ساله از نوامبر سال 2018 کاهش یافته است. در آخرین پیش بینی این شرکت انتظار دارد که نرخ ها پایین باقی بمانند و در سال 2020 به میانگین سالانه 3.8 درصد برسند.

زمانی که خانه با نرخ وام کم خریداری شود، در پرداخت وام مسکن ماهانه شما تأثیر می گذارد و این امکان را برای شما فراهم می کند که خانه بهتری را با همان پول خود خریداری کنید.

3) سرمایه گذاری در خانواده برای شما پر سود است

برخی از اجاره‌ نشینان از خرید خانه طفره می روند زیرا نمی خواهند زیر بار تعهد هزینه های وام مسکن بروند. هر کسی باید این را بداند که در هر صورت در حال پرداخت اقساط یک وام مسکن است، یا وام مسکن خانه خود، و یا وام مسکن خانه صاحبخانه، مگر این که فارغ از پرداخت اجاره در خانه شخصی والدین خود زندگی کنید.

امروزه، قیمت اجاره در حال افزایش است، و هنگامی که شما به جای وام خود، اقساط وام مسکن صاحبخانه خود را پرداخت می کنید، دارایی و سرمایه برای خود به وجود نمی آورید. به عنوان یک مالک، پرداخت قسط وام برای شما نوعی “پس انداز اجباری” می باشد که می توانید بعداً در زندگی از آن برای سرمایه گذاری مجدد در خانواده خودتان استفاده کنید. شما می توانید از آن برای فرصت های مختلف، مانند پس انداز تحصیل فرزندان خود، رفتن به خانه بزرگتر یا شروع تجارت خود استفاده کنید.

  • نتیجه

هر چه زودتر برای خود خانه بخرید، همان قدر زودتر برای آینده خود و خانواده خود پس انداز نموده و رشد مالی طولانی مدت خواهید داشت. برای این امر به یک متخصص محلی در زمینه املاک مراجعه نمائید.

[the_ad id=”19431″]

[the_ad id=”20207″]

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.