مؤسسه های Fannie Mae، Freddie Mac و اداره مسکن فدرال (FHA) در آمریکا تمامی موارد بازستانی ملک را به حالت تعلیق درآوردند

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor اخبار مربوط به تعلیق بازستانی ملک در آمریکا را به شما ارائه می دهد.

بازستانی های ملک برای وام های مسکن تأمین شده از طریق اداره مسکن فدرال Federal Housing Administration (FHA)، مؤسسه های Fannie Mae و Freddie Mac در پاسخ به شیوع کرونا ویروس برای مدت چند هفته به حالت تعلیق در خواهد آمد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ Donald Trump روز چهارشنبه اعلام كرد كه به وزارت مسكن و شهرسازی دستور داده است تا بازستانی ملک برای وام های تأمین شده از طریق FHA را تا پایان ماه آوریل به حالت تعلیق درآورد. بر طبق اظهارات  بن كارسون Ben Carson دبیر وزارت مسکن و شهر سازی HUD، این امر به خانواده هایی كه وام تأمین شده توسط FHA دارند می توانند بدون ترسِ از دست دادن خانه های خود ، با چالش های COVID-19 روبرو شوند و به ایجاد ثبات در بازار كمك كنند. متوقف کردن همه اقدامات بازستانی ملک برای 60 روز آینده آرامش خاطر را برای صاحبان خانه در این روزهای سخت به ارمغان می آورد.

آژانس مالی مسکن فدرال Federal Housing Finance Agency (FHFA) همچنین اعلام کرد که مؤسسه های Fannie Mae و Freddi Mac حداقل 60 روز همه بازستانی های ملک را متوقف می کنند.

مارک کالابریا (Mark Calabria) مدیر FHFA عنوان کرد “این تعلیق در بازستانی ملک به صاحبان خانه ای که وام مسکن خود را از طریق مؤسسه های Fannie Mae یا Freddie Mac دریافت کرده اند، در این وضعیت اضطراری ملی در خانه های خود بمانند. برای یادآوری، وام گیرندگان متأثر از کرونا ویروس که در بازپرداخت وام خود مشکل دارند باید در اسرع وقت به خدمات دهندگان وام خود مراجعه کنند. مؤسسات اقتصادی در حال همکاری با خدمات دهندگان وام هستند تا اطمینان حاصل کنند که وام گیرندگانی که به خاطر کرونا ویروس با مشکل مواجه هستند می توانند کمک دریافت کنند.”

FHFA همچنین اخیراً اعلام کرده است که وام گیرندگان تحت تأثیر کرونا ویروس که از طریق مؤسسه های Fannie Mae و Freddie Mac وام مسکن دریافت کرده اند، قادر خواهند بود که وام مسکن خود را تا سقف 12 ماه به حالت تعلیق درآورند.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا