MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چهار هزینه خانگی در آمریکا که می توانید در طی بحران ویروس COVID-19 از بابت آنها آسوده باشید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

با بسته شدن موقت کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگتر به سبب شیوع ویروس COVID-19، برخی بطور کامل درآمد و دستمزد خود را از دست می دهند. برخی دیگر مجبور به کاهش ساعات کاری خود خواهند شد. و به احتمال زیاد در سه ماهه دوم سال 2020 می توان 30 درصد بیکاری را در ایالات متحده مشاهده نمود.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت fool، در مورد کاهش چهار هزینه خانگی در طی بحران COVID-19 توضیحاتی را ارائه می دهد.

بدیهی است که زمان سختی برای صاحب خانه بودن با هزینه های بی شماری که در بر دارد می باشد. اگر به درآمد شما در نتیجه شیوع ویروس COVID-19  لطمه وارد آمده است، و یا در مورد درآمد آینده خود نگران هستید، خبر خوب این است که ممکن است بتوانید موقتاً از دست برخی از هزینه ها و صورت حساب های روزمره خود آسوده بوده یا آنها را کاهش دهید. در اینجا چند هزینه خانگی وجود دارند که با توجه به بحران فعلی می توانند گزینه ای برای توقف یا کاهش باشند.

  • پرداخت اقساط وام

به طور کلی وام دهندگان در برابر عدم پرداخت اقساط وام از سوی وام گیرنده مهربانانه برخورد نمی کنند، اما در حال حاضر به خاطر آنچه که به دلیل وجود ویروس COVID-19 در حال رخ دادن است، بسیاری از وام دهندگان در مورد مشتریانی که نمی توانند به راحتی پرداخت های خود را انجام دهند سختگیری نمی کنند. اگر نمی توانید پرداخت اقساط وام خود را آنگونه که مقرر است پرداخت کنید، با وام دهنده خود در مورد کاهش موقت پرداخت های ماهانه و یا حتی توقف آن تا زمانی که به حداکثر میزان درآمد خود برسید، صحبت کنید.

  • هزینه های آب و برق و …

هنگامی که کشور شدیداً درگیر بحران است، آخرین چیزی که باید در مورد آن نگران باشید خاموش بودن چراغ های خانه شما است. خوشبختانه بسیاری از شرکت های خدمات دهنده آب و برق و … پا پیش گذاشته و به مشتریان خود اطمینان می دهند که خدمات آنها به دلیل عدم پرداخت در چند ماه آینده قطع نخواهد شد. اگر این امر موجب نگرانی شما نیز می باشد، به شرکت های تأمین کننده این خدمات مانند شرکت برق، شرکت تأمین کننده گاز طبیعی، و شرکت تأمین کننده آب مراجعه کرده و در مورد به تعویق انداختن پرداخت های جاری خود و یا دریافت برنامه ای برای این پرداخت ها از آنها سؤال کنید.

  • خدمات اینترنت

واضح است که اکنون زمان آن نیست که کسی بتواند از اینترنت جدا باشد. اگر نگران پرداخت قبض اینترنت منزل خود هستید، با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت خود صحبت کنید. بسیاری از این شرکت ها انعطاف پذیری در پرداخت را به مشتریانی که درآمدشان کاهش یافته است ارائه می دهند.

  • مالیات بر ملک

مالیات املاک و مستغلات در سطح شهرداری های محلی جمع آوری می شود. تاکنون هیچ اعلامیه رسمی مبنی بر چشم پوشی یا تمدید مهلت پرداخت مالیات املاک و مستغلات برای صاحبخانه های گرفتار وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید به شهرداری های محلی مراجعه و در خواست نوعی کاهش در پرداخت یا مهلت بیشتر برای پرداخت کنید. اگر مالیات املاک خود را مستقیماً پرداخت می کنید (یعنی از طریق شرکت وام دهنده مسکن پرداخت نمی کنید)، با دفتر امور مالیاتی محلی خود تماس گرفته، شرایط خود را توضیخ بدهید و ببینید که آیا آنها با شما همکاری خواهند کرد یا خیر.  ممکن است لازم نباشد تا تاریخ مقرر آن را پرداخت نمائید.

خیلی زود است که بگوئیم COVID-19 چقدر به اقتصاد ایالات متحده آسیب خواهد رساند. اگر نگران هزینه های خانه خود هستید، در درخواست کمک درنگ نکنید.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: fool.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.