شما برای خرید یا فروش یک خانه در بازار مسکن فعلی، به یک راهنمای متخصص نیاز دارید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد ضرورت وجود یک متخصص در زمینه خرید و فروش مسکن جهت کمک به شما در بازار حال حاضر املاک و مستغلات آمریکا توضیحاتی را ارائه می دهد.

در یک بازار مسکن عادی، خواه خریدار خانه باشید یا فروشنده آن، به یک راهنمای باتجربه برای کمک به شما در طی کردن این مسیر نیاز دارید. شما به کسی احتیاج دارید که از همان ابتدا شما را با نحوه قیمت گذاری درست خانه آشنا کند. شما به شخصی احتیاج دارید که بتواند بدون پرداخت هزینه زیاد یا آزردن و رنجاندن فروشنده، با پیشنهاد قیمت کمتر در مورد خانه رویایی تان کمک کند.

با این حال، اکنون در چیزی به غیر از یک بازار عادی قرار داریم. ما در میان یکی از بزرگترین بحران های بهداشتی که تاکنون شاهد آن بوده ایم می باشیم. این بیماری همه گیر تأثیر چشمگیری در خرید یا فروش یک مسکن برای خریداران خانه دارد. امروز برای حرکت موفقیت آمیز به چیزی بیش از یک راهنمای با تجربه نیاز دارید. شما به یک “شرپا در زمینه املاک و مستغلات” نیاز دارید.

طبق گفته های (Lexico)، یک شرپا “عضوی از مردم هیمالیا که در مرزهای نپال و تبت زندگی می کند و به دلیل مهارت در کوهنوردی مشهور هستند.” شرپاها در رهبری و هدایت کردن گروه های کوه نوردی خود در ارتفاعات شدید قله ها و گذرها در منطقه ماهر هستند. آنها به استقامت، تخصص و تجربه خود در ارتفاعات بسیار بلند افتخار می کنند. آنها خیلی بیشتر از یک راهنما هستند.

بازار فعلی مسکن بسیار بیشتر از یک بازار عادی املاک و مستغلات است.

امروزه، تنها یک راهنما کاری انجام نمی دهد. شما به یک شرپا در زمینه املاک و مستغلات احتیاج دارید. شما به یک متخصص نیاز دارید که می داند کویید- 19 چگونه بر افکار و اقدامات خریداران خانه تأثیر می گذارد (به عنوان مثال: نمایش مجازی، پروتکل های ایمنی مناسب، امضای الکترونیکی اسناد). شما به فردی احتیاج دارید که بتواند تغییرات در روند امروز را برای شما و خانواده تان توضیح دهد. شما به یک متخصص احتیاج دارید که تصمیم گیری صحیح را تضمین کند، به خصوص در این اوقات چالش برانگیز.

سخن آخر

استخدام یک نماینده که از تغییرات ناشی از بیماری همه گیر در فرآیندهای املاک و مستغلات آگاه است، در حال حاضر بسیار مهم است. پیدا کردن یک “شرپای املاک و مستغلات” برای ضمانت سفر شما در مسیر خرید یا فروش مسکن  امری ایمن و موفق است.

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.