مزایای مالکیت خانه بیشتر از آن چیزی است که تصور می کنید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

امروزه اهمیت خانه خیلی بیشتر شده است. خانه نه تنها جایی برای زندگی، بلکه جایی برای کار و تحصیل فرزندان ما نیز می باشد. هم اکنون 65.3 درصد آمریکایی ها دارای خانه مستقل هستند که این مقدار بالاترین رقم در طول 8 سال گذشته می باشد.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، تعدادی از مزایای مالی و غیرمالی داشتن خانه را در زیر ذکر می کند.

مزایای غیر مالی

داشتن یک خانه احساس خوشبختی، رضایت و غرور را به خانواده ها می بخشد.

  • احساس غرور مالکیت: وقتی مکانی داشته باشید که واقعاً مال شما باشد، به خصوص که می توانید آن را به دلخواه خود تغییر دهید، حس رضایت برای شما فراهم می کند. “رضایت شخصی و احساس موفقیت حاصل از مالکیت خانه می تواند باعث تقویت سلامت روانی، شادی و رفاه برای صاحبان خانه و اطرافیان شود.”
  • تعمیر و نگهداری و بهسازی املاک: خانه شما سهم شما در جامعه است و راهی برای بالا بردن ارزش محله ای است که در آن زندگی می کنید.
  • مشارکت مدنی: مالکیت خانه باعث ایجاد ثبات، احساس اجتماعی بودن و افزایش تعامل مدنی می شود. این راهی برای افزودن به قدرت محل زندگی شماست.

مزایای مالی: خرید خانه سرمایه گذاری در آینده مالی خانواده شما است.

  • ارزش خالص (میزان کل سرمایه ها منهای میزان کل بدهی ها و تعهدات مالی): مالکیت خانه ارزش دارایی خانواده شما را می سازد. “ارزش متوسط دارایی خانواده برای همه صاحبان خانه (231،400 دلار) از سال 2013 نزدیک به 15 درصد افزایش یافت، در حالی که ارزش خالص دارایی ها (5000 دلار) در واقع از سال 2013 برای خانواده های اجاره نشین تقریبا 9 درصد کاهش یافته است.”
  • امنیت مالی: ارزش افزوده، درک و پیش بینی هزینه های ماهانه مسکن از جمله مزایای مالی کلان برای مالکان خانه است. مالکیت خانه بهترین راه برای بهبود ارزش خالص بلند مدت شما است.

مزایای اقتصادی

مالکیت خانه حتی یک محرک اقتصادی محلی است.

  • هزینه های مربوط به مسکن: هزینه هایی که صرف خانه می شود، در طول سه دهه گذشته، بیش از یک ششم فعالیت های اقتصادی کشور را به خود اختصاص داده است.
  • رشد تولید ناخالص داخلی: مالکیت خانه همچنین به رشد تولید ناخالص داخلی کمک می کند. “هر 10 درصد افزایش در کل ثروت بازار مسکن می تواند به 147 میلیارد دلار هزینه اضافی خریداران خانه یا 0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی و همچنین میلیاردها دلار در درآمد مالیاتی جدید فدرال تبدیل شود.”
  • کارآفرینی: مالکیت خانه حتی نوعی پس انداز اجباری است، که فرصت های کارآفرینی را نیز فراهم می کند. “داشتن یک خانه به کارآفرینان جدید این امکان را می دهد که برای شروع یا گسترش یک تجارت و ایجاد مشاغل جدید با استفاده از خانه خود به عنوان وثیقه، به یک اعتبار برای دریافت وام های تجاری کوچک دسترسی پیدا کنند.”

ختم کلام

مزایای مالکیت خانه بسیار گسترده است و فراتر از سطح ظاهری آن است. مالکیت خانه واقعاً راهی برای ایجاد آزادی مالی، یافتن رضایت و خوشبختی بیشتر است و تأثیر بسزایی در اقتصاد محلی شما دارد. اگر صاحب خانه شدن بخشی از رویای شماست، با یک متخصص محلی در زمینه املاک و مستغلات تماس بگیرید تا امروز فرایند خرید خانه را شروع کنید.

اگر قصد خرید یا فروش مسکن در آمریکا رو دارید میتونید از مشاوره رایگان سایت مسکن آمریکا استفاده کنید. کافیست با شماره 2026304803 تماس بگیرید تا یکی از مشاورین ما در تمامی مراحل خرید و یا فروش مسکن همراه شما باشند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.