چگونه پیش از خرید یک خانه در مورد مدارس منطقه تحقیق کنیم؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

پیش از خرید خانه، باید در مورد تعدادی از ویژگی های محله تحقیق کنید. وجود مدارس خوب و معتبر از جمله این موارد است. مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت fool، چگونگی تحقیق در مورد مدارس محله مورد نظر را برای شما بیان می کند.

اگر می خواهید خانه ای برای سکونت خانواده خود بخرید، احتمالا وجود مدارس دولتی خوب در منطقه برایتان اهمیت خواهد داشت. اگر مدرسه دولتی خوبی در محل زندگی تان وجود نداشته باشد، باید فرزندان خود را در مدارس خصوصی ثبت نام کنید که هزینه بر است. اگر هم می خواهید ملکی را خریداری کنید که بعدا آن را به فروش یا اجاره برسانید، باید بدانید که وجود مدارس دولتی خوب ارزش ملک شما را بیشتر می کند و برای خانواده ها جذاب تر است. ثانیا خانواده ها برای اجاره خانه در محلی با مدارس خوب، حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری هستند.

  • نحوه تحقیق در مورد مناطق با مدارس معتبر

از جمله سایت های معتبری که می توان برای پیدا کردن مدرسه مناسب استفاده نمود وبسایت GreatSchools  می باشد. این وبسایت به شما این امکان را می دهد تا از طریق کد پستی یا ایالت، مدارس را بررسی کنید. با وارد کردن کد پستی، می توانید آدرس دقیق مدارس را روی نقشه ببینید. همچنین می توانید بر اساس امتیاز کاربران، میزان قبولی دانشگاه و… مدارس را طبقه بندی کنید.

یکی دیگر از منابع خوب برای تحقیق و بررسی به صورت آنلاین وبسایت Niche.com  می باشد که به شما این امکان را می دهدکه با وارد کردن کد پستی مدارس منطقه مورد نظر را پیدا کنید. سپس می توانید امتیاز هر مدرسه را در زمینه های مختلف چون آموزش، فعالیت های جانبی، گوناگونی نژادی (diversity) و… مشاهده کنید.

همچنین وبسایت SchoolDigger به شما این امکان را می دهد که با استفاده از کد پستی مدارس هر منطقه را مشاهده کنید. همچنین می توانید برترین مدارس و محله ها از نظر وجود مدارس را در این وبسایت مشاهده کنید و جستجوی خود را از آن جا آغاز کنید.

البته می توانید از نظر مشاوران املاک در سایت مسکن آمریکا بهره مند شوید. توجه داشته باشید که در هر صورت بهتر است خودتان هم در این زمینه تحقیق کنید.

بعد از این که چند منطقه با مدرسه های خوب را پیدا کردید، سعی کنید با پدر و مادرانی که بچه  هایشان مشغول تحصیل در آن مدرسه هستند، صحبت کنید. می توانید با عضوی از انجمن اولیای مدرسه در این مورد صحبت کنید تا اطلاعات دقیق تری کسب کنید.

  • آگاهانه به مسائل بنگرید

هر یک از وبسایت هایی که در بالا برای شما نام بردیم معیارهای خاصی برای رتبه بندی های خود دارند. پس شما باید به این معیارها توجه کنید. مثلا ممکن است نمره دانش آموزان یک مدرسه در مقایسه با مدارس دیگر در آن منطقه ضعیف باشد، اما در کل سطح نمرات بد نباشد.

وجود مدارس خوب و معتبر در نزدیکی ملک مورد نظر نه تنها به معنی موفقیت تحصیلی فرزندان شماست، بلکه باعث می شود ارزش کلی مسکن شما افزایش یابد.

اگر هم می خواهید خانه ای برای سکونت خانواده خود بخرید، توجه داشته باشید که اگر امتیاز مدرسه ای ضعیف باشد، به این معنی نیست که فرزندان شما آموزش خوبی نخواهند دید. حتی اگر مدرسه دولتی خوبی در محله مورد نظر شما وجود نداشته باشد، می توانید مدرسه ای خصوصی در محل زندگی خود پیدا کنید.

در نهایت سعی نکنید بودجه خود را صرفا برای خرید خانه ای در محله ای با مدارس خوب تحت فشار قرار دهید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبانفارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: fool.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.