آیا خرید خانه در حال حاضر آسان است؟ خیر. آیا هوشمندانه است؟ بله.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، به نکاتی در مورد خرید خانه در بازار مسکن فعلی اشاره می کند.

با وجود تمام بی ثباتی های موجود در اقتصاد، اکنون برخی از افراد برای جستجوی خانه دست نگه داشته اند، اما برخی دیگر نه. با توجه به ShowTime، پیشرو در صنعت نمایش املاک و مستغلات که ارائه دهنده فناوری مدیریت نیز می باشد، خریداران در چند هفته گذشته دوباره در بازار مسکن ظاهر شدند. در آخرین گزارش، آن ها عنوان کردند:

“شاخص نمایش مسکن ShowingTime در ماه مارس، اولین افت خود در میزان ترافیک نمایش خانه در سراسر کشور طی مدت هشت ماه را به دلیل واکنش جوامع به COVID-19 ثبت کرد. اگرچه، داده های اوایل آوریل علائمی از صعود را نشان می دهد.”

چرا هنگامی که مراحل خرید یک خانه با توجه به پروتکل های بهداشتی ماندن در خانه در سرتاسر کشور دشوارتر شده است، باز هم مردم می خواهند برای دیدن خانه قرار بگذارند و به دنبال خرید خانه هستند؟

در اینجا سه دلیل برای این حرکت وجود دارد:

  1. بعضی از افراد نیاز به جابه جایی دارند. چه به دلیل فوت در خانواده، تولد یک فرد جدید، طلاق، مشکلات مالی یا تغییر شغل، برخی از خانواده ها نیاز دارند تا هر چه سریع تر اقدام به جابه جایی کنند.
  2. نمایندگان املاک در سراسر کشور با استفاده از فناوری هایی که به خریداران امکان می دهد تا به صورت مجازی خریدشان را انجام دهند، بسیار نوآورانه عمل می کنند:
  • خانه ها را مشاهده کنند
  • با کارشناسان وام مسکن ملاقات کنند
  • در طول مراحل خرید با نماینده خود مشورت کنند

تمامی این موارد می تواند در پروتکل های ایمنی مورد نیاز اتفاق بیفتد، بنابراین کارشناسان املاک کمک به خانواده ها برای جابه جایی های مهم را ادامه می دهند.

  1. خریداران می دانند که هنگام تعیین میزان پرداخت وام ماهانه خود، نرخ وام یک جزء مهم و کلیدی است. نرخ بهره وام مسکن در پایین ترین حالت خود با فرصت خریدار برای پس انداز ده ها هزار دلار در طول مدت وام رابطه بسیار نزدیکی دارد.

با نگاهی دقیق به دلیل سوم، می توانیم ببینیم که تفاوت زیادی بین خرید خانه در سال گذشته و خرید در سال جدید وجود دارد (نمودار زیر را مشاهده کنید):

سخن آخر

بسیاری از خانواده ها تصمیم گرفته اند حتی در این شرایط سخت برنامه های خود را برای خرید خانه به تعویق نیاندازند. اگر شما نیاز به یک جابه جایی دارید، امروز به یک کارشناس محلی در زمینه املاک مراجعه کنید، در این صورت شما یک مشاور قابل اعتماد دارید که با خیال راحت و به صورت حرفه ای شما را در این مراحل راهنمایی می کند.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.