سه راه برای افزایش شانس یک ارزیابی مطلوب برای یک خانه در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسئله ارزیابی می تواند مشکل مشترکی در تمامی معاملات مسکن باشد. بر اساس REALTORS Confidence Index در ماه ژوئن مسائل ارزیابی مسکن دلیل 18 درصد از تأخیرهای ایجاد شده در معاملات مسکن و دومین دلیل اصلی در رابطه با تأمین اعتبار مالی بوده و موجب فسخ 9 درصد از قراردادهای مسکن شناخته شده است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، بازسازی سه یخش از خانه برای افزایش شانس یک ارزیابی بهتر را توصیه می کند.

اگرچه در صورت تشدید قیمت خانه و عدم تطبیق با پیشنهادات قیمت ارائه شده ممکن است مسائل ارزیابی غیرقابل اجتناب باشند، اما صاحبان خانه هنوز هم می توانند برای ارزیابی خانه خود در بهترین حالت ممکن آماده شوند.

وبسایت forbes.com در آماده سازی در آماده سازی مسکن برای ارزیابی، بر سه بخش اصلی یک خانه تأکید دارد: آشپزخانه، حمام و جذابیت ظاهری خانه. محققان در مطالعه جدیدی در ژورنال امور مالی و اقتصادی مربوط به املاک و مستغلات دریافتند که املاک دارای ظاهر عالی 7 درصد بیشتر از خانه های مشابه در همان منطقه که دارای ظاهر خوبی نیستند به فروش می رسند.

راه های کم هزینه برای افزایش جذابیت خانه عب ارتند از: زیباسازی اطراف درختان، درختچه ها و گیاهان با استفاده از برگ، کمپوست و غیره، اضافه کردن گلدان های گل در رنگ های مختلف نزدیک در منزل. نکته اصلی این است که اولین تصور درست را مبنی بر این که از خانه به خوبی مراقبت می شود را در خارج از خانه ایجاد کنید.

به گفته لیا تاتلمن (Leah Tuttleman) طراح داخلی در شرکت Re-Bath، بازسازی های حمام در رده های متوسط تا بزرگ می تواند 60 درصد بازده سرمایه داشته باشد. شاید تخریب و ساخت مجدد حمام خارج از بودجه صاحب خانه باشد، اما حتی پروژه های ساده نیز می توانند تفاوت خاصی در ظاهر ایجاد کنند. اول از همه، قبل از رسیدگی به مشکلات زیبایی ظاهری به مشکلات عمده و مهم توجه کنید. با توجه به این که ارزیابان نمی توانند بر اساس دکوراسیون شما قضاوتی بکنند، می توانی نشان دهید که از خانه مراقبت شده و خانه به روز شده است. به عنوان مثال، چراغ ها و شیرهای کهنه و قدیمی را به روز کنید، رنگ های مشکی و برنجی مات مد روز هستند. همچنین تاتلمن به وبسایت forbes.com اظهار داشت که حمام هایی با رنگ روشن و خنثی می توانند به بزرگتر به نظر رسیدن و آرامش فضاها کمک کنند. همپنین او پیشنهاد می کند که لامپ های LED با وات بالا را حایگزین لامپ های کم نور با وات پایین کنید و در صورت امکان از دیمر استفاده کنید.

لیزا سیگر (Lisa Seeger) متخصص طراحی در شرکت N-Hance Wood Finishing می گوید: بازسازی آشپزخانه می تواند پرهزینه باشد، اما می تواند در حدود 6/77درصد سود سرمایه گذاری را به دست آورید. سیگر به وبسایت forbes.com اظهار داشت: گاهی اوقات برای بازسازی کل آشپزخانه، فقط کافیست که رنگ کابینت ها را تغییر دهید. برخی نماهای ظاهری شامل کابینت های تماماً سفید، کابینت های مشکی، کابینت های جواهری رنگ، و کابینت های دو رنگ، و کابینت های خاکستری می باشد. قسمت های به روز شده در کابینت ها و نورپردازی می تواند در ارتقاء یک فضا مؤثر باشد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.