MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

فروشندگان خانه در آمریکا در حال بازگشت به بازار مسکن می باشند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

امروزه در بازار مسکن، خرید خانه برای خریداران به یک مسئله بزرگ تبدیل شده است ، زیرا تعداد خانه های فروشی در حال حاضر بسیار کمتر از میزان تقاضا برای آن است. اما ، اکنون می بینیم که فروشندگان کم کم به این بازار رو می آورند، و موقعیت خوبی برای خریداران بالقوه ایجاد می کنند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد بازگشت تدریجی فروشندگان خانه به بازار مسکن و افزایش تدریجی لیست های مسکن، به نکاتی اشاره می کند.

خاویر ویواس (Javier Vivas)، مدیر تحقیقات اقتصادی در وبسایت realtor.com ، اظهار می‌دارد که:

“فروشندگان خانه در اواسط ماه آوریل، پس از اینکه اعتماد به نفس خود را از دست دادند کم کم اعتماد به نفس پیدا می کنند و اکنون از قرار معلوم به مرحله مهمی از بازیابی رسیده اند … پس از پنج ماه طولانی ، فروشندگان دوباره به بازار مسکن باز می گردند. علاوه بر دلگرمی، بهبود لیست های جدید خانه های فروشی نیز فقط اولین قدم در راه طولانی حل مشکلات موجودی کم مسکن است که برای بسیاری از خریداران محدودیت ایجاد کرده است.”

حتی با وجود شماری خانه که به بازار مسکن می آیند، باز هم خانه های موجود کمتر از آن است که بتواند رضایت خریدار را جلب نماید. انجمن ملی مشاورین املاک (NAR) گزارش می دهد:

کل موجودی مسکن در معرض فروش در پایان ماه ژوئن بالغ بر 1.57 میلیون واحد بود که نسبت به ماه می 1.3 درصد افزایش یافت اما نسبت به سال گذشته (1.92 میلیون واحد مسکونی) 18.2 درصد کاهش داشته است.

امروزه خانه ها هنگامی که به بازار عرضه می شوند، سریعتر به فروش می رسند. به همین دلیل است که در حال حاضر با سرعت فروش فعلی مسکن فقط نیاز است که موجودی خانه را به مدت 4 ماه داشته باشیم، در صورتی که در واقعیت مدت 6 ماه به موجودی نیاز داریم. اما ، همانطور که در بالا ذکر شد ، فروشندگان به بازار مسکن برگشتند. Realtor.com توضیح می دهد:

مؤلفه “تأمین مسکن” – که رشد لیست های جدید خانه را دنبال می کند – به 101.7 رسید ، که نسبت به هفته گذشته 4.9 افزایش داشت و در نهایت در حال رسیدن به خط مبنا و میزان رشدی که در ماه ژانویه داشت می باشد. رویداد مهم در پیشرفت لیست های جدید درست زمانی به وجود می آید که تمایل و گرایش فروشنده منجر به ایجاد محرک و انگیزه شود … پس از پیشرفت های تدریجی و مداوم از اواسط آوریل ، به نظر می رسد که اعتماد به نفس فروشنده به مرحله مهمی رسیده است. افزایش موقتی لیست های جدید زمانی رخ می دهد که فصل تابستان جای خود را به فصل خانه سازی بهاری دهد. در این فصل خانه های بیشتری نسبت به سایر فصول سال وارد بازار می شوند. ”

چرا این امر برای فروشندگان خوب است؟
بهترین زمان برای ورود به بازار فروش مسکن وقتی است که رقابت بین فروشندگان خانه در منطقه شما کم باشد ، یعنی این که تعداد خریداران مشتاق بیشتر از فروشندگان باشد. قطعا نمی خواهید منتظر بمانید تا قبل از شما دیگر فروشندگان خانه املاک خود را ثبت کنند، و برای خریداران گزینه های بیشتری برای انتخاب قرار دهند. با توجه به اینکه فروشندگان بعد از پنج ماه انتظار دوباره به بازار مسکن بازمی گردند، اگر می خواهید خانه خود را با بهترین قیمت ممکن بفروش برسانید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است.

چرا این امر برای خریداران خوب است؟
پیدا کردن خانه در این شرایط امروزی که تعداد املاک کم است به یک مسئله مهم تبدیل شده است. اگر تعداد فروشندگان خانه بیشتر باشد، متعاقباً خانه های بیشتری برای انتخاب پیش رو خواهید داشت و به این ترتیب ضمن بهره گیری از قیمت های به صرفه که با نرخ وام های کم در اختیار دارید، می توانید خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.

ختم کلام
در حالی که هنوز برای پاسخ به تقاضای فعلی مسیری طولانی در پیش داریم ، اما کم کم املاک وارد بازار می شوند. اگر امسال به فکر نقل مکان هستید، با یک متخصص محلی املاک ارتباط برقرار کنید تا از اخبار بازار محلی مسکن اطلاع پیدا کنید. وقتی خانه مورد نظرتان آماده فروش و به بازار عرضه شد، می توانید نقل مکان کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.