MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

به نظر می رسد که قیمت مسکن در آمریکا سیر صعودی خود را حفظ نماید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

با ورود به ماه پایانی سال 2020 و ادامه کار با چالش هایی که این سال به وجود آورده است، برخی از ما تعجب می کنیم که عدم اطمینان و قطعیت اقتصادی می تواند چه تأثیری بر قیمت مسکن داشته باشد. قوانین عرضه و تقاضا روشن ترین ایده در مورد آینده را به ما ارائه می دهند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters.com، در مورد قیمت مسکن در آمریکا در آینده، به نکاتی اشاره می کند.

به دلیل کمبود عرضه خانه در بازار امروز، فشار رو به بالا بر قیمت ها وجود دارد. مسائل ساده اقتصادی را در نظر بگیرید: وقتی تقاضای زیادی برای کالایی وجود داشته باشد و میزان عرضه آن کالا کم باشد، مصرف کنندگان مایل به پرداخت هزینه بیشتر برای آن کالا هستند. این همان چیزی است که امروز در بازار املاک و مستغلات اتفاق می افتد. کمبود عرضه مسکن همچنین منجر به جنگ پیشنهادات می شود که این امر باعث افزایش قیمت در روند فروش مسکن نیز می شود.

هیچ مدرکی مبنی بر این که تقاضای خریدار کاهش خواهد یافت وجود ندارد. در نتیجه تصور کارشناسان این است که افزایش قیمت مسکن طی دوازده ماه آینده ادامه خواهد یافت. در اینجا نمودار عمده پیش بینی های منتشر شده در 60 روز گذشته آمده است:

می شنویم که ممکن است به زودی بسیاری از بازستانی های املاک، بازار املاک و مستغلات را فرا بگیرد، آیا این امر قیمت مسکن را کاهش نمی دهد؟

برخی نگران این هستند که صاحبان خانه هایی که وارد طرح فوربرنس وام مسکن (Mortgage Forbearance Plan) شده اند، با پایان یافتن دوره طرح خود با بازستانی ملک مواجه شوند. با این حال، هنگامی که داده ها را در مورد افرادی که وارد طرح فوربرنس شده اند تجزیه و تحلیل می کنید، واضح و مشخص است که میزان و سطح این خطر بسیار پایین است.

ایوی زلمن (Ivy Zelman)، مدیرعامل شرکت Zelman & Associated و یک متخصص بسیار مشهور در زمینه مسکن و صنایع مرتبط با آن، هفته گذشته در پادکستی بسیار قاطع عنوان کرد که:

احتمال این که دوباره دچار بحران بازستانی ملک شویم حدود صفر درصد است.

با وجود تقاضای زیاد برای خرید مسکن، عرضه کم و ریسک کم بحران بازستانی ملک، قیمت مسکن همچنان افزایش خواهد یافت.

سخن آخر

در اصل، بسیاری تصور می کردند که قیمت مسکن در سال 2020 به دلیل کندی اقتصاد ناشی از ویروس کرونا کاهش خواهد یافت. در عوض، قیمت ها به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت. طی سال آینده، با توجه به تداوم عدم موجودی خانه های فروشی، احتمالاً شاهد حتی افزایش بیشتر قیمت خانه ها نیز خواهیم بود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.