MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

املاک ومستغلات یک نیروی محرکه در اقتصاد آمریکا است

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

همچنان که اقتصاد از زمان بروز بحران سلامت در سال جاری رو به بهبود است، بازار مسکن نقش اصلی را در بهبودی اقتصاد بازی می کند. به راحتی می توان گفت که آنچه را که ما “خانه” می نامیم معنای جدیدی پیدا می کند و موجب می شود تا بسیاری از ما در مورد خرید یا فروش خانه زودتر تصمیم گیری نماییم. بنابراین بازار مسکن در سالی که گذشت رونق یافته است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد تأثیر املاک و مستغلات بر اقتصاد آمریکا توضیحاتی را ارائه می دهد.

امروز تقاضای زیاد از جانب خریداران مسکن، همراه با موجودی کم مسکن برای فروش به این معنی است که شاهد افزایش قیمت مسکن با سرعتی بالاتر از متوسط هستیم. این تقاضا توسط کسانی صورت می گیرد که می خواهند از نرخ پایین سود وام مسکن استفاده کنند. بر طبق نظر وبسایت فردی مک (Freddie Mac):

“از آنجا که بازار مسکن به رشد خود ادامه می دهد، نرخ کم سابقه سود وام مسکن، حمایت ملموسی از اقتصاد را در یک زمان حساس فراهم می کند.”

این عوامل تأثیر مثبتی بر کل اقتصاد دارند. طبق اعلام انجمن ملی املاک و مستغلات National Association of Realtors (NAR)، صنعت املاک و مستغلات در سال گذشته 3.7 میلیارد دلار تأثیر اقتصادی بر کشور گذاشته است. در سال 2019 هر خانه نوساز به طور متوسط 88,000 دلار به اقتصاد محلی کمک کرد. در سراسر کشور، املاک و مستغلات به وضوح تأثیرگذاری قابل توجهی دارند. ( به نقشه زیر نگاه کنید):

علاوه بر این، اداره تحلیل اقتصادی Bureau of Economic Analysis اعلام کرد که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده پس از کاهش 31.4 درصدی در سه ماهه دوم، در سه ماهه سوم سال  جاری با نرخ سالانه 33.1 درصد افزایش یافته است.  بدون شک نیروی اقتصاد رو به رشد توسط بخشی از بازار بلند پرواز مسکن تأمین می شود. کارشناسان پیش بینی می کنند که این رشد مسکن تا سال 2021 ادامه داشته باشد و در سال آینده نیز تأثیر زیادی بر اقتصاد بگذارد.

سخن آخر

رویای آمریکایی مالکیت خانه، امسال در اوج رکود اقتصادی به رشد خود ادامه داده است و “خانه” در این مدت معنای جدیدی برای بسیاری از ما پیدا کرده است. از همه بهتر، بازار مسکن تأثیر قابل توجهی بر بهبود اقتصاد می گذارد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.