MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

اگر می خواهید خانه جدیدی را در آمریکا خریداری کنید، به کمک 8 نفر متخصص نیاز خواهید داشت

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

خرید خانه همیشه لحظه هیجان انگیزی است، چه اولین خانه تان باشد، و چه چندمین. به هر حال خرید خانه مراحل پیچیده ای دارد که ممکن است نتوانید به تنهایی از پس آنها برآیید، اما اگر افراد مجربی در این زمینه به شما کمک کنند، این پروسه بسیار راحت تر خواهد شد.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت redfin، هشت نفر را که می توانند در زمینه خرید خانه به شما کمک قابل توجهی کنند، معرفی می کند.

  1. مشاور املاک

پروسه خرید یک خانه می تواند گیج کننده و سخت باشد، اما در کنار یک مشاور املاک با تجربه دلهره کمتری دارد. از یافتن خانه ایده آل در محدوده قیمت مد نظر گرفته تا دانستن این که چه قیمتی را برای یک خانه پیشنهاد کنید، مشاور املاک به شما کمک می کند تا تجربه خرید خانه برایتان شیرین تر و آسان تر باشد. از آنجا که مشاور املاک نقش مهمی در روند خرید مسکن شما دارد، باید تحقیقات خود را انجام دهید و مطمئن شوید که نماینده ای را انتخاب می کنید که معتمد باشد و در مورد محله های مورد نظر شما اطلاعات کافی داشته باشد.

  1. ارائه کننده وام مسکن

باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید هزینه خرید خانه خود را بپردازید. انواع زیادی از وام های مسکن به مشتریان ارائه می شوند، پس باید تحقیق کنید تا ببینید خدمات کدام شرکت برایتان مناسب تر است. بهتر است قبل از ارائه پیشنهاد خرید یک ملک، وام دهنده مناسبی پیدا کنید تا به فروشندگان هم نشان دهید که واقعا جدی هستید و می توانید از عهده هزینه ها بر آیید. می توانید با استفاده از ابزار های آنلاین محاسبه کننده وام مسکن، یک رقم حدودی به دست آورید، اما این وام دهنده است که دقیقا مشخص می کند چه مقدار وام می توانید بگیرید و باید ماهانه چه مقداری بازپرداخت کنید. از آن جایی که وام دهنده در خرید خانه نقشی اساسی دارد، پس بهتر است با چندین وام دهنده ملاقات کنید تا ببینید کدام یک مناسب تر هستند.

  1. مشاور مالی

خرید خانه یک تصمیم بزرگ مالی و یک تعهد طولانی مدت است. به همین دلیل بهتر است قبل از اتخاذ چنین تصمیم مهمی با یک مشاور مالی صحبت کنید. اگرچه احتمالأ نماینده املاک شما به شما کمک کرده است تا تعیین کنید که توان خرید چه ملکی را دارید، اما مشاور مالی وضعیت مالی شما را با دقت ارزیابی می کند و به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا اکنون زمان مناسبی برای خرید خانه جدید هست یا خیر. همچنین می تواند به شما کمک کند که مخارجی که با خرید خانه به وجود می آید، مدیریت کنید.

  1. بازرس ملک

بازرسی ملک یک مرحله مهم و حیاتی در پروسه خرید خانه است، بنابراین حتما باید بازرس کاربلدی استخدام کنید. به عنوان خریدار، باید از خود در برابر مشکلات آینده یا هزینه های تعمیرات اساسی محافظت کنید. ممکن است موارد پنهانی مانند مشکلات ساختاری در ملک مورد نظر وجود داشته باشد که فقط یک بازرس حرفه ای خانه می تواند آن ها را کشف کند، یا بسته به سن ساختمان، ممکن است لازم باشد خانه از نظر وجود مواد خطرناک مانند آزبست یا قارچ یا سرب و… مورد بررسی قرار گیرد. بسته به نتایج گزارش بازرسی از خانه، ممکن است قدرت مذاکره بیشتری نسبت به قبل داشته باشید. اگر هم در قرارداد خود ذکر کرده باشید، می توانید فروشنده را وادار کنید تا هزینه بعضی از تعمیرات را بپردازد.

  1. ارزیاب مسکن

ارزیاب مسکن به طور بی طرفانه ملک را ارزش گذاری می کند و معمولا قبل از اخذ وام باید نتیجه این گزارش به وام دهندگان ارائه شود. به طور معمول، ارزیابی هنگامی اتفاق می افتد که فروشنده پیشنهاد شما را بپذیرد. عواملی مانند اندازه ملک و وضعیت آن بر ارزش خانه تأثیر می گذارد. استخدام یک ارزیاب باتجربه و معتبر برای دانستن ارزش دقیق خانه و اطمینان از اینکه بیش از قیمت عادلانه بازار پولی پرداخت نمی کنید، مهم است.

  1. مأمور اسناد

شرکت ثبت سند ملک نقش مهمی در روند خرید خانه دارد. مأموران اسناد سوابق عمومی را به طور کامل بررسی می کنند تا از قانونی بودن اسناد اطمینان حاصل کنند. آن ها همچنین اطمینان حاصل می کنند که قبل از انتقال مالکیت از فروشنده به شما، هیچگونه پرداخت معوقه یا حق وصول طلب و غیره وجود نداشته باشد. سپس بیمه سند مالکیت (title insurance) برای حمایت از شما به عنوان خریدار و همچنین وام دهنده صادر می کنند. وقتی هم زمان انجام معامله فرا رسید، مأمور اسناد شما اطمینان حاصل می کند که اسناد جدید، مدارک و سایر اسناد لازم به درستی تکمیل و ضبط شده است. اگرچه وام دهنده یا نماینده معمولا این مامور را معرفی می کند، اما در نهایت انتخاب این شخص به خودتان بستگی دارد، و چون نقش مهمی در این پروسه ایفا می کند، بهتر است مناسب ترین شخص را انتخاب کنید.

  1. وکیل املاک

برای خرید آسان مسکن و کاهش خطرات آن، استخدام وکیل متخصص ارزش آن را دارد. این که شما از نظر قانونی به وکیل نیاز دارید، به ملکی که خریداری می کنید و محلی که زندگی می کنید بستگی دارد. در برخی از ایالت ها حضور وکیل در هنگام انجام معامله اجباری است، در حالی که در برخی ایالت های دیگر این طور نیست. با این حال، حضور وکیل املاک می تواند در بررسی اسناد یا حل و فصل اختلافات پیش آمده، بسیار مهم باشد. حتی اگر از نظر قانونی داشتن وکیل الزامی نباشد،، وکیل می تواند کاملا خیال شما را از بابت خرید خانه راحت کند.

  1. شرکت صادر کننده بیمه مسکن

از آنجا که خرید خانه به احتمال زیاد یکی از بزرگترین خریدهایی است که انجام می دهید، باید این خرید خود را بیمه کنید. اگر خانه شما در اثر آتش سوزی و سایر بلایای طبیعی و یا در حوادثی چون سرقت آسیب ببیند، بیمه مسکن به طور معمول از خانه و دارایی شخصی شما محافظت می کند. بیشتر بیمه نامه های استاندارد مسکن شامل چهار پوشش اساسی هستند: پوشش ساختمان، پوشش وسایل و دارائی های شخصی، پوشش شکایت های دیگران، و پوشش هزینه های اضافی زندگی (ALE). پوشش مورد نیاز شما به محل زندگی، قدمت و موقعیت مسکن بستگی دارد. با کلیک روی این لینک به طور مفصل از موارد تحت پوشش بیمه مسکن آگاه شوید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: redfin.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.