سه دلیل برای خوش بین بودن به املاک و مستغلات آمریکا در سال 2021

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

چالش های ناشی از بحران سلامت بسیاری از صاحبان خانه را وادار کرده است تا فضای خود و آنچه که با ورود به سال 2021 در یک خانه نیاز دارند را دوباره ارزیابی کنند. بنابراین کارشناسان پیش بینی می کنند سال آینده سالی باشد که در آن به سه دلیل بتوانیم نسبت به املاک و مستغلات خوش بین باشیم.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، سه دلیل خوش بینی به املاک و مستغلات در سال 2021 را بیان می کند.

1- انتظار می رود که اقتصاد به بهبود خود ادامه دهد.

تیم دوی (Tim Duy) از دانشگاه اورگان اینگونه بیان می کند:

“در اقتصاد اساساً هیچ چیز شکسته ای وجود ندارد که نیاز به بهبودی داشته باشد…هیچ حباب مالی واضحی وجود ندارد که فعالیت بیش از حد را در هر بخش اقتصادی در هنگام بروز همه گیری بیماری ایجاد کند… با افزایش مجدد موارد COVID-19، به سختی می توان بعد از این زمستان به خوش بینی نگاه کرد… اجازه ندهید چالش های کوتاه مدت، مراحل اقتصادی تعیین شده برای چهار سال آینده را متوقف کنند.”

2- پیش بینی می شود نرخ بهره وام پایین بماند.

در جدیدترین پیش بینی ها توسط فردی مک، انتظار می رود نرخ بهره وام مسکن 30 ساله با نرخ ثابت در سال آینده در حدود 3 درصد باقی بماند. این نرخ های پایین همچنان خرید خانه را مقرون به صرفه و قابل استطاعت نگه خواهد داشت و تقاضا برای خرید مسکن را در سال 2021 در پی خواهد داشت.

3- پیش بینی می شود که میزان فروش خانه در آینده رشد داشته باشد.

در حالی که اقتصاد بهبود می یابد و نرخ بهره وام مسکن نیز پایین است، انتظار می رود که با خرید بیشتر خانه توسط مردم در سال آینده، قیمت خانه ها نیز افزایش یابد.

دانیله هیل (Danielle Hale) اقتصاددان ارشد در وبسایت realtor.com اظهار می دارد:

“ما انتظار داریم که فروش خانه در سال 2021 به دنبال روند فصلی عادی تر و ایجاد شتاب در بهار و حفظ  سرعت در نیمه دوم سال، هفت درصد بالاتر از سطح فروش خانه در سال 2020 باشد.”

سخن آخر

کارشناسان پیش بینی می کنند خریداران و فروشندگان در سال 2021 فعال شوند. اگر امسال به خرید یا فروش خانه خود فکر کرده اید اما دست نگه داشته اید، اکنون زمان استفاده از این بازار است. با یک مشاور محلی در زمینه املاک و مستغلات تماس بگیرید تا اولین قدم را به سمت خانه جدید خود بردارید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.