تفاوتی را که گذشت یک سال برای مالکیت خانه در آمریکا ایجاد کرده است

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

طی سال گذشته نرخ وام های مسکن بیش از یک درصد کاهش یافته است. این یک محرک بزرگ برای مالکیت خانه است، زیرا امروزه نرخ پایین بهره وام مسکن مزایای قابل توجهی را برای خریداران خانه فراهم می کند.

مسکن آمریکا گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

1- نقل مکان به یک خانه جدید یا کوچکتر کردن خانه ها: یکی از گزینه ها این است که به خانه جدیدی بروید، سهمی را که احتمالاً از ارزش خانه فعلی خود به دست آورده اید می توانید برای پیش پرداخت یک خانه جدید که نیازهای شما را بهتر برآورده می کند مورد استفاده قرار دهید. به خصوص اگر امسال سبک زندگی شما تغییر کرده باشد.

2- خریدار یک خانه برای اولین بار شوید: مالکیت خانه مزایای مالی و غیرمالی زیادی دارد و مهمترین چیز این است که ابتدا تصمیم بگیرید که چه وقت زمان مناسب برای خرید شما می باشد. این زمان را باید خودتان تعیین کنید، اما بدانید که اکنون زمان بسیار مناسبی برای خرید خانه می باشد. فقط نگاهی به هزینه اجاره خانه در مقابل خرید خانه بیاندازید.

3- ریفاینانس وام مسکن: اگر از قبل مالک خانه ای هستید، ممکن است تصمیم بگیرید که وام آن را ریفاینانس کنید. این یکی از راه ها برای پرداخت های ماهانه کمتر و صرفه جویی بیشتر در طول زمان است. با این حال، این به معنای پرداخت هزینه های بستن قرارداد جدید برای ریفاینانس در آینده نزدیک نیز هست. اگر می خواهید این مسیر را طی کنید، باید به اینن سؤال پاسخ دهید: آیا باید وام خانه خود را ریفاینانس کنم؟

چرا سال 2020 سال خوبی برای مالکیت خانه بود

سال کذشته، متوسط نرخ سود وام مسکن 3.93 درصد بود (به طور قابل توجهی بالاتر از امروز). اگر منتظر زمان بهتری برای این کار بودید، شرایط بازار به طور قابل توجهی بهبود یافته است. امروز نرخ پایین سود وام مسکن یک مزیت بزرگ برای خریداران خانه محسوب می شود، بنابراین زمان خوبی است که می توانید با پول خود خانه جدید بهتری را به دست آورید.

نمودار زیر نشان می دهد که بر اساس نرخ امروز بسته به میزان بودجه، در مقایسه با خرید خانه در سال گذشته، چه مبلغی را می توانید پس انداز کنید:

سخن آخر

اگر از سال گذشته منتظر بوده اید که مالک خانه ای شوید یا خانه ای پیدا کنید که نیازهای شما را بهتر برآورده کند، امروز نرخ پایین سود وام مسکن ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که برای ادامه روند کار به آن نیاز دارید. با یک متخصص محلی در زمینه املاک و مستغلات تماس بگیرید تا در مورد چگونگی بهره مندی شما از نرخ های فعلی سود وام مسکن گفتگو کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.