نیاز به فضای کاری در آمریکا امر خرید خانه را هدایت می کند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اغلب آمریکایی ها بیش از هر زمان دیگری در خانه کار می کنند. مطالعه ای جدید توسط Lending Tree نشان می دهد که چگونگی ایجاد فضای کاری در خانه با توجه به جنسیت و نسل متفاوت است.

مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

به طور کلی، این تحقیق نشان داد گروه هایی که در طول دوره همه گیری به احتمال زیاد دورکاری انجام می دهند شامل نسل X ،(کسانی که پس از نسل Boomers تقریباً بین اوایل دهه 1960 تا اواخر دهه 1970 به دنیا آمده اند)، مردان، ساکنین شمال شرقی کشور و کسانی می باشند که درآمد سالانه آنها حداقل 100,000 دلار می باشد. اما مستأجرین و مالکانی که فضای مناسبی برای کار ندارند، به طور فزاینده ای به دنبال جابجایی هستند. از پاسخ دهندگانی که در این تحقیق به فکر نقل مکان و جابجایی در سال آینده هستند، 27 درصد می گویند که این کار برای به دست آوردن ویژگی های مختلف در خانه است، مانند فضای اداری یا آشپزخانه بزرگتر.

تندای کاپفیدز (Tendayi Kapfidz)، اقتصاددان ارشد در  LendingTree گفت: “تقاضا برای فضای دفاتر خانگی، و به طور کلی فضا، موجب افزایش سریع تر فروش خانه های بزرگتر نسبت به خانه های کوچکتر می شود.”

این مطالعه که بر روی بیش از 2,000 نفر انجام شده است، نشان می دهد که مردان بیشتر از زنان دارای فضای اختصاصی دفتر کار در خانه هستند. به همین ترتیب مردان بیشتر از زنان (72 درصد در مقابل 47 درصد) ابراز رضایت از فضای کاری دور خود دارند.

جوانان هنگام ایجاد فضای کار خود تمایل به خلاقیت بیشتری دارند. این تحقیق نشان داد که نسل Millennials (نسلی که بین سال های 1980 الی اوایل سال 2000  به دنیا آمده اند) و نسل Z (نسلی که در دهه دوم قرن بیست و یکم به بزرگسالی رسیده اند) بیشتر از نسل Boomers (کسانی که متعاقب جنگ جهانی دوم به دنیا آمده اند) و نسل X (کسانی که پس از نسل Boomers تقریباً بین اوایل دهه 1960 تا اواخر دهه 1970 به دنیا آمده اند) از اتاق خواب یا اتاق نشیمن خانه خود دورکاری انجام می دهند. تقریباً نیمی از نسل Millennials می گویند که از اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا میز آشپزخانه خود کار می کنند.

اکثر مستأجرین تمایل دارند که از محل اتاق نشیمن منزل کار خود را انجام دهند. به همین ترتیب، صاحبان خانه نسبت به اجاره نشین ها رضایت بیشتری از محل کار خود دارند (75 درصد در مقابل 44 درصد).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا