6 مزیت اساسی مالکیت خانه در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

در حالی که به آینده، اهداف خود در طول سال و آنچه می خواهیم پس از سال 2021 به دست آوریم فکر می کنیم، زمان مناسبی است تا به مزایای داشتن خانه بپردازیم.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد مزایای مالکیت خانه به نکاتی اشاره می کند.

در ذیل برخی از موارد برجسته و نقل قول از مزایای مالکیت خانه توسط انجمن ملی مشاورین املاک National Association of Realtors (NAR) به اشتراک گذاشته شده، بیان شده است. از انگیزه های داشتن احساس خوب گرفته تا تأثیرات اقتصادی و اجتماعی بر جامعه محلی، این موارد می تواند به شما دلایلی ارائه دهد تا به این باور برسید که مالکیت خانه فراتر از سرمایه مالی شما است.

مزایای غیرمالی

داشتن خانه احساس خوشبختی، رضایت و غرور را به همراه دارد.

غرور مالکیت خانه: داشتن مکانی که کاملاً متعلق به خودتان است احساس خوبی دارد، خصوصاً این که می توانید آن را به دلخواه خودتان درآورید.

مشارکت مدنی: مالکیت خانه ثبات، و احساس اجتماعی ایجاد می کند و تعاملات مدنی را افزایش می دهد. این راهی است که از طریق آن می توانید به قدرت منطقه محلی خود بیافزایید و ارزش منطقه خود را بالا ببرید.

مزایای مالی

خرید خانه یک سرمایه گذاری در آینده مالی شما نیز می باشد.

ارزش خالص دارایی: مالکیت خانه برای شما ارزش خالص دارایی ایجاد می کند. امروزه میزان میانگین ارزش خالص دارایی از طریق یک خانه برای همه صاحبخانه ها 254,900 دلار است، در حالی که میانگین ارزش خالص دارایی برای مستأجران تنها 6,270 دلار است.

امنیت مالی: سهم مالک خانه از ملک خود، افزایش قیمت خانه و هزینه های ماهانه قابل پیش بینی مسکن از مزایای بزرگ مالی داشتن یک خانه است. مالکیت خانه حقیقتاً بهترین راه برای بهبود وضعیت مالی بلند مدت شما است.

مزایای اقتصادی

مالکیت خانه حتی یک محرک اقتصادی محلی است.

هزینه های مربوط به مسکن: هزینه های مربوط به مسکن که یک نیروی اقتصادی در سرتاسر کشور است، بیش از یک ششم فعالیت اقتصادی کشور طی سه دهه گذشته را تشکیل می دهد.

کارآفرینی

مالکیت خانه نوعی پس انداز اجباری است که می تواند فرصت های کارآفرینی را هم ایجاد کند. مالکیت خانه، کارآفرینان جدید را قادر می سازد با استفاده از خانه خود به عنوان وثیقه وام مشاغل کوچک، به یک اعتبار مالی برای شروع و گسترش کار و ایجاد مشاغل جدید دسترسی پیدا کنند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا