آیا زمان آن فرا رسیده است که اشخاص بین 25 الی 40 ساله در آمریکا یک خانه بزرگتر خریداری کنند؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

سالهای بین 25 الی 40 سالگی اغلب سنین اصلی برای خرید خانه محسوب می شوند که بسیاری از افراد در این سنین شروع به تشکیل خانواده خود و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می کنند. اگر شما نیز از این نسل می باشید و این روزها زمان بیشتری را در خانه می گذرانید، ممکن است به فضای بیشتر یا ویژگی های ارتقاء یافته نیاز داشته باشید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد امکان خرید خانه بزرگتر برای افراد بین سنین 25 الی 40 سال به نکاتی اشاره می کند.

برای افراد با سنین بین 25 الی 40 سال (millennials) که از قبل دارای خانه می باشند، فرصتی عالی برای حرکت و نقل مکان به خانه ای جدیدتر و بزرگتر در سال 2021 مهیا می باشد.

دانیله هیل (Danielle Hale)، اقتصاددان ارشد در وبسایت realtor.com چنین توضیح می دهد:

“افراد مسن تر در رده سنی بین 25 الی 40 سال خریدارانی خواهند بود که از طریق اولین خانه خود به اندازه کافی Equity (سهم مالک خانه از ملک خود) به دست آورده اند.”

حتی اگر در چند سال گذشته خانه ای خریداری کرده باشید، ممکن است ارزش سهم شما از ملک خودتان بیشتر از حد تصور شما باشد و این عامل مهمی است که در هنگام جابجایی و نقل مکان باید آن را در نظر داشته باشید. طبق گزارش  Homeowner Equity Insights از وبسایت CoreLogic:

“در سه ماهه سوم سال 2020، یک صاحبخانه متوسط در طول سال گذشته تقریباً 17,000 دلار Equity کسب کرده است. این بیشترین میزان میانگین Equity از سه ماهه اول سال 2014 تا کنون است.”

رشد و افزایش سهم مالکان خانه از ملک خود، می تواند محرکی باشد که شما برای تأمین هزینه خرید خانه بعدی و نقل مکان به خانه جدید خود به دنبال  آن هستید، به خصوص اگر اکنون نیازهای شما در مورد خانه تغییر کرده است. با افزایش ارزش Equity در طول زمان، می توان آن را در قبال پیش پرداخت خانه بعدی قرار داد.

علاوه بر Equity، مقرون به صرفه بودن بازار مسکن امروز به واسطه نرخ های کم سابقه سود وام مسکن فراهم شده است، بنابراین حرکت برای خرید خانه بعدی در حالی که می توانید با پول خود خانه بزرگتری خریداری نموده و چیز بیشتری به دست آورید می تواند واقع بینانه تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا