کسانی که برای اولین بار در آمریکا خانه می خرند از این که چقدر استطاعت مالی برای خرید خانه دارند متحیر شده اند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

بر اساس یک نظرسنجی توسط وبسایت realtor.com از 1,000 خریدار احتمالی خانه برای اولین بار، نرخ پایین بهره وام مسکن، کمک مالی والدین و پس انداز شخصی به خریداران خانه برای اولین بار کمک می کند تا بودجه خود را برای خرید مسکن از آنچه که تصور می کردند بیشتر کنند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد استطاعت فعلی خریدارانی که برای اولین بار در آمریکا خانه می خرند، توضیحاتی را ارائه می دهد.

بیش از دو سوم پاسخ دهندگان در نظر سنجی اظهار داشتند که از میزان توان خود برای خرید خانه متعجب شده اند. 47 درصد از آنها می گویند که بودجه آنها بیشتر از آن چیزی است که تصور می کردند.

جورج راتیو (George Ratiu)، اقتصاددان ارشد در وبسایت realtor.com می گوید: کاهش چشمگیر نرخ بهره وام های مسکن در سال 2020 برای بسیاری از خریداران تعجب آور بود. برای خریدارانی که اولین بار است که خانه می خرند، کاهش نرخ بهره وام مسکن 30 ساله از 3.65 درصد در ماه مارس سال 2020 به کمترین میزان یعنی 2.65 درصد در ماه ژانویه سال 2021، اهرم غیر منتظره ای را فراهم کرده است. نرخ بهره پایین تر به بسیاری از خریداران مسکن اجازه می دهد تا خانه های گرانقیمت تری را خریداری کنند و در عین حال بودجه ماهانه خود را ثابت نگه دارند.

تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان نظر سنجی گفتند که آنها توان پیشنهاد قیمت بالاتری را نسبت به خانه هایی که می خواستند خریداری کنند دارا می باشند. این تحقیق نشان می دهد که بیست و یک درصد از پاسخ دهندگان مجبور به جستجوی مسکن در محله های ارزان قیمت تر بودند، 20 درصد باید بودجه خرید مسکن خود را افزایش دهند و 18 درصد مجبور به حذف برخی موارد از لیست خواسته های خود مانند گاراژ، حیاط پشتی بزرگ، زیرزمین یا استخر بودند.

همچنین خریدارانی که برای اولین بار است که خانه می خرند، سریعتر از آنچه که انتظار داشتند برای خرید خانه پس انداز می کنند. نیمی از این خریداران در نظر سنجی اظهار داشتند که با کنار گذاشتن بخشی از حقوق خود در ماه، قطع هزینه های اختیاری و پس انداز برای پرداخت های کلان مانند پرداخت مالیات، در کمتر از سه سال توانستند برای خرید یک خانه پس انداز کنند. همچنین، بسیاری از افرادی که برای اولین بار خانه می خرند، از خانواده خود کمک می گیرند: 52 درصد از آمریکایی هایی که اولین خانه خود را در سال 2020 خریداری کرده اند، می گویند که از دوستان یا خانواده، به ویژه والدین خود، کمک پیش پرداخت دریافت کرده اند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.