هشت دلیل برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اغلب یک روش عالی برای درآمد بالاتر از حد متوسط ​​است. برخی معتقدند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، اگر به طور مناسب انجام شود، بالاترین سطح درآمدی است که یک کار می تواند داشته باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، برخی از دلایل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را به عنوان فرصتی برای رشد سرمایه مورد بررسی قرار می دهد.

 1. این یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید انجام دهید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به واسطه خود ساختمان به عنوان یک دارایی، ایمن و مطمئن است. به ندرت شاهد کاهش ارزش سرمایه گذاری خود خواهید بود و در صورت کاهش ارزش، این امر معمولاً فقط برای مدت کوتاهی رخ می دهد. برخلاف ارزهای رایج مانند دلار، املاک و مستغلات سال به سال ارزش خود را به علت تورم از دست نمی دهند و عملکرد بهتری دارند. سرمایه گذاران باهوش حتی می توانند با خرید دارایی های ارزش افزوده مانند بسیاری از افراد پس از ترکیدن حباب مسکن در سال 2008، به خوبی از بازارهای نزولی بهره ببرند.

 1. روش های متعددی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات وجود دارد.

در دنیای هوشمند دیجیتال امروز، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هرگز به این آسانی نبوده است. با معرفی گروه های سندیکا به روش های نوین و ابتکاری برای سرمایه گذاری در انواع املاک مانند آپارتمان های چند خانوار و موارد مشابه، گزینه های زیادی برای انتخاب در این دسته سرمایه گذاری ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 1. روش های مختلفی وجود دارد برای این که ارزش این دسته دارای ها افزوده شود.

با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، ارزش دارایی شما نه تنها به طور طبیعی در بازار افزایش پیدا می کند، بلکه می توانید ارزش آن را به صورت اجباری بالا ببرید. بدین صورت به آن فکر کنید: افزایش ارزش طبیعی با گذشت زمان و تورم بازار عمومی املاک و مستغلات اتفاق می افتد. افزایش اجباری درآمدی است که می توانید از پولی که خرج کرده اید بدست آورید. مانند نصب پنجره های جدید، این امر باعث افزایش ارزش می شود. آیا پشت بام دوباره ساخته شده یا برخی از فضای داخلی را بازسازی کرده اید؟ این نیز قیمت فروش شما را افزایش می دهد. دلیل این امر این است که هنگام بازسازی، می توانید اجاره ها را افزایش دهید و افزایش اجاره ها ارزش ملک را بالا می برد. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا ارزش اموال خود را بالا ببرید و این می تواند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را به یک منبع مالی واقعی تبدیل کند.

 1. این کار می تواند دارایی ها و سرمایه های شما را متنوع کند.

بسیاری از افراد هرگز سرمایه گذاری نمی كنند و برخی به ندرت در بورس سرمایه گذاری می كنند. اما موفق ترین سرمایه گذاری متنوع ترین سرمایه گذاری است. شما چه یک سرمایه گذار معتبر و حرفه ای و چه مبتدی باشید، هنوز هم می توانید در این نوع دارایی سرمایه گذاری کنید. تصادفی نیست که کسانی که دارای فعالیت های گوناگون هستند بیشترین شانس موفقیت را در دراز مدت دارند.

 1. سرمایه گذاران املاک و مستغلات به طور کلی مالیات کمتری پرداخت می کنند.

دولت سرمایه گذاران املاک و مستغلات را دوست دارد. چرا؟ زیرا آنها با توسعه زمین برای عموم، جامعه را توسعه می دهند. به همین دلیل، آنها تمایل دارند که به سرمایه گذاران املاک و مستغلات به طور مطلوبی در فصل مالیات توجه کنند. در اینجا چند مورد از فرجه ها و تسهیلاتی که به سرمایه گذاران املاک و مستغلات داده می شود آورده شده است:

 • کاهش مالیات بر دارایی
 • هزینه های سفر مرتبط با سرمایه گذاری شما
 • هزینه تعمیرات و نگهداری
 • بررسی تفکیک استهلاک / کاهش هزینه تفکیک
 • تخفیف در هزینه خدمات حقوقی و مدیریتی
 1. دسترسی به وام ها برای شما آسان است.

بانک ها برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات نیز خوب هستند. تا زمانی که کردیت قابل اعتماد، شغل ثابت، تجربه و یا یک حامی مالی واجد شرایط داشته باشید، می توانید انتظار داشته باشید که از بانک وامی غالباً با نرخ بهره مناسب بگیرید. با توجه به نرخ بهره در هنگام خرید، ممکن است گزینه های مختلفی در هنگام انتخاب مدت زمان وام داشته باشید.

 1. قابل انتقال به نسل بعدی است.

املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری بارز است.  این یکی از آسانترین اشکال دارایی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. بسیاری از مردم این واقعیت را دوست دارند که می توانند اموال خود را در وصیتنامه خود برای فرزندان شان بگذارند و در برخی موارد برخی از انواع مالیات ها را به تعویق می اندازند.

 1. می توانید درآمد غیرفعال (کسب درآمد بدون زحمت یا با کمترین زحمت) داشته باشید.

این یکی از بهترین دلایل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است: درآمد غیرفعال. درست است، ده ها روش وجود دارد که می توانید سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را به درآمد غیرفعال تبدیل کنید در حالی که یک مدیر املاک یا ضامن این کار را انجام می دهد. خواه تنها مالک باشید یا عضو یک گروه صنفی باشید، درآمد غیرفعال به طور معمول هدف هر سرمایه گذار واقعی در املاک و مستغلات است.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یکی از بهترین سرمایه گذاری ها است. سال به سال، بالاترین بازده را دارد. این کار را درست انجام دهید، و زودتر از آنچه که به فکرتان خطور کند می توانید بازنشستگی خوبی داشته باشید.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.