سه موضوع مهم در بازار مسکن فعلی آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اگر احتمالاً خریدار یا فروشنده خانه هستید، درک شرایط فعلی بازار املاک و مستغلات و نحوه تأثیر آن بر شما مهم است. مشاوران املاک و مستغلات Counselors of Real Estate (CRE) به تازگی ده مورد از موضوعات برتر خود را که بر املاک و مستغلات تأثیر می گذارد، منتشر کرد. در اینجا سه موضوع از این موضوعات و تأثیر آنها بر بازار مسکن امروز آمده است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، سه موضوع مهم در مورد بازار کنونی آمریکا را شرح می دهد.

1- سرعت و نوآوری تکنولوژی

سالی که گذشت تغییرات زیادی را در صنعت املاک و مستغلات ایجاد کرد، به ویژه در مورد فناوری. گزارش CRE در این مورد به قرار ذیل است:

تغییرات ناشی از قرنطینه در شغل ما، در اقتصاد، در ساختارهای اجتماعی و در رفتارهای شخصی ما، بی میلی ما را کنار گذاشته است. تسریع و تطبیق تکنولوژی در طول همه گیری بیماری، همه چیز را تحت تأثیر قرار داده است و املاک و مستغلات نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در مورد املاک و مستغلات، نوآوری هایی مانند اسناد دیجیتالی، تورهای مجازی و چت تصویری، نمایندگان را قادر می سازد تا بدون توجه به مکان با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. این گزینه ها برای خریداران و فروشندگانی که بومی منطقه نیستند یا کسانی که به انعطاف پذیری مضاعف نیاز دارند و به امضای اسناد آنلاین یا انجام تورهای مجازی می پردازند، ایده آل هستند. به همین دلیل است که بسیاری از مشاوران املاک مورد اعتماد، از این فناوری ها استفاده می کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

2- کار و فعالیت از راه دور

کار در خانه برای بسیاری از افراد در طول بیماری همه گیر به واقعیت تبدیل شد و آخرین لیست از CRE نشان داد که کار و فعالیت از راه دور به عنوان یک تأثیر مهم بر بازار املاک و مستغلات است. همانطور که در گزارش ذکر شده است:

این بیماری همه گیر به طور جهانی باعث دور شدن مردم از هسته های شهری شد، به ویژه برای کسانی که درآمد بالاتر و توانایی جابجایی دارند و افرادی که درآمد کمتری دارند و به دنبال یک زندگی با هزینه های پایین تر هستند. اکثر این جابجایی ها، یعنی 84 درصد از آنها در منطقه اصلی خود هستند و در حالی گه برخی در حال بازگشت می باشند، معلوم نیست که این جابجایی ها دائمی باشند.

با اضافه شدن پیشنهادات کار از راه دور با قابلیت تغییر محل کار، جایی که افراد در حال مهاجرت هستند و در نهایت می توانند خانه بخرند، کمتر به یک دفتر فیزیکی وابسته می باشند. این انعطاف پذیری جدید به به کسانی که از راه دور کار می کنند این فرصت را می دهد تا به مناطق مقرون به صرفه تری نقل مکان کرده و با پول خود خانه بهتری را خریداری نمایند.

3- تأمین مسکن و استطاعت خرید.

در نهایت، عرضه محدود خانه ها برای فروش و چالش های مربوط به مقرون به صرفه بودن آن نیز از عوامل اصلی در فهرست ارائه شده توسط CRE در سال جاری می باشند:

“بنا بر اظهار انجمن ملی مشاوران املاک، وضعیت موجودی مسکن برای فروش در ایالات متحده وخیم است و با کمبود مزمن خانه های مقرون به صرفه و در دسترس، حمایت از جمعیت کشور برای خانه دار شدن لازم است.”

اخبار خوبی هم وجود دارد. خانه ها هنوز به دلیل پایین بودن نرخ بهره وام مسکن مقرون به صرفه و قابل استطاعت هستند. و در حالی که عرضه مسکن به بازار هنوز کم است، شاهد افزایش مداوم تعداد خانه هایی هستیم که به بازار می آیند، که برای خریداران خانه امیدبخش می باشند. با بهبود عرضه خانه برای فروش، خریداران گزینه های بیشتری را در اختیار خواهند داشت.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.