MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

با توجه به اجاره خانه های در حال افزایش در آمریکا، آیا اکنون زمان خرید خانه است؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

طبق داده های اخیر وبسایت realtor.com، قیمت متوسط اجاره خانه به بالاترین حد خود رسیده است که تاکنون در بسیاری از مناطق در سراسر ایالات متحده ثبت شده است. این گزارش نشان می دهد که اجاره بها در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته 8.1 درصد افزایش یافته است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده  ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، بازپرداختی وام مسکن را باپرداخت اجاره بهای خانه مقایسه می کند.

همانطور که این گزارش اشاره می کند:

اجاره بها در سراسر کشور بیشتر از میزان آن در قبل از همه گیری بیماری، در حال افزایش است. به طور معمول، اجاره بها ماه به ماه کمتر از یک درصد در نوسان است. در ماه می و ژوئن اجاره ها 3 و 3.2 درصد از هر ماه تا ماه بعد افزایش می یابد.

اگر شما مستأجری هستید که نسبت به افزایش قیمت اجاره بها نگران هستید، ممکن است زمان خرید یک خانه مناسب برای شما باشد.

اجاره های ماهانه پرداختی بالاتر از بازپرداخت های ماهانه اقساط وام مسکن می باشند.

هنگامی که گزینه های خود را در رابطه با این که آیا خانه ای را خریداری کنید یا به مستأجر بودن ادامه دهید مورد سنجش قرار می دهید، به احتمال زیاد میزان پرداختی ماهانه به ذهن شما می آید. بنا بر اظهار انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، بازپرداخت های ماهانه وام مسکن در حال افزایش است، اما هنوز هم به طور قابل توجهی پایین تر از پرداخت معمولی اجاره است. انجمن ملی مشاوران املاک نشان می دهد که آخرین اطلاعات مربوط به بسته شدن قراردادهای وام حاکی از این است که میانگین بازپرداخت ماهانه اقساط وام مسکن 1,204 دلار است.

در مقابل، طبق آخرین اطلاعات ارائه شده توسط وبسایت realtor.com، متوسط اجاره خانه در سطح ملی در سراسر کشور 1,575 دلار است. به عبارت دیگر، خریدارانی که به تازگی خانه ای را خریداری کرده اند، بازپرداخت های ماهانه اقساط وامی را انجام می دهند که به طور متوسط 371 دلار کمتر از مبلغی است که مستأجران امروزه پرداخت می کنند. (به نمودار زیر توجه نمایید):

اجاره ها به شدت افزایش می یابند و به افزایش خود ادامه می دهند.

امروزه تفاوت هزینه های ماهانه مسکن هنگام مقایسه اجاره خانه با خرید خانه قابل توجه است، اما بسیاری از خریداران احتمالی خانه در مورد آینده قیمت اجاره تعجب می کنند. اگر به داده های آمار تاریخی به عنوان یک مرجع نگاه کنیم، میزان متوسط اجاره بها از سال 1988 به طور مداوم افزایش یافته است. ( به نمودار زیر توجه نمایید):

افزیش اجاره بها در طول زمان به وضوح یکی از مزایای اصلی مالکیت خانه را نسبت به اجاره کردن خانه نشان می دهد. مستأجران هر سال با افزایش هزینه مواجه می شوند. هنگامی که شما خانه ای را برای خود خریداری می کنید، نرخ بهره وام مسکن شما به مدت 30 سال Lock می شود،به این معنی که پرداخت ماهانه شما در طول زمان ثابت می ماند. این امر به شما آرامش خاطر و قابلیت پیش بینی برای سال های آینده را می دهد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.