MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

اداره امور مشاغل کوچک آمریکا پورتال بخشودگی وام برنامه پرداخت چک های حمایتی (PPP) را راه اندازی می کند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

کسانی که از طریق برنامه پرداخت چک های حمایتی کمک و مساعدتی در رابطه با مشکلات مالی و شغلی به وجود آمده  ناشی از بیماری همه گیر تا مبلغ 150,000 دلار و کمتر از آن دریافت کرده اند، ممکن است بتوانند مستقیماً از طریق پرتال جدید اداره امور مشاغل کوچک Small Business Administration (SBA) درخواست بخشودگی نمایند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به راه اندازی پورتال درخواست بخشودگی برنامه PPP در آمریکا را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

اداره امور مشاغل کوچک در حال راه اندازی یک پرتال کاربردی جدید برای آسان سازی درخواست های بخشودگی است: Directforgiveness.sba.gov. اداره امور مشاغل کوچک می گوید این پلتفرم از 4 آگوست پذیرش درخواست های وام گیرندگان را آغاز می کند و به تسریع کمک به بیش از 6.5 میلیون مشاغل کوچک کمک می کند.

بیش از 600 بانک در این برنامه شرکت کرده اند که بیش از 2.17 میلیون وام گیرنده امکان می دهد تا از طریق پورتال درخواست بخشودگی وام را بدهند.

برنامه پرداخت چک های حمایتی (PPP) توسط قانون CARES در سال 2020 بلافاصله پس از شیوع همه گیری COVID-19 در ایالات متحده ایجاد شد. این سازمان به مشاغل کوچک کمک کرد و و بیش 798 میلیارد دلار کمک اقتصادی به مشاغل کوچک و غیر انتفاعی در سراسر کشور ارائه کرد. از زمان شیوع همه گیری بیماری، SBA و وام دهندگان بیش از 11.7 میلیون وام به ارزش 800 میلیارد دلار به بیش از 8.5 میلیون مشاغل کوچک اعطا کرده اند. متوسط ​​اندازه وام در سال 2021 مبلغ 42,000 دلار بود در حالی که در سال 2020 این مبلغ 101,000 دلار بود. نود و شش درصد از وام های SBA در سال 2021 به مشاغل با کمتر از 20 کارمند اختصاص یافت.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.