افزایش لیست های خانه های در معرض فروش در آمریکا، به خریدارانی که برای اولین بار خانه می خرند امید می بخشد.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

موجودی مسکن برای فروش با افزایش خانه های فروشی ارزان و مقرون به صرفه افزایش یافت، که می تواند منجر به ایجاد فرصت های بیشتری برای کسانی که برای اولین بار خانه می خرند شود. بر اساس گزارش ماهانه مسکن توسط وبسایت realtor.com، فهرست های جدید خانه های فروشی در ماه جولای 6.5 درصد افزایش یافت که چهارمین ماه متوالی برای افزایش سالانه بود.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد افزایش موجودی مسکن در آمریکا توضیحاتی را ارائه می دهد.

دانیله هیل (Danielle Hale)، اقتصاددان ارشد در وبسایت realtor.com اظهار کرد که: “روند مسکن در ماه جولای نشان می دهد که بازار هنوز در حال بازگشت به حالت عادی است. سرعت تب و تاب فروش خانه شروع به پیروی از الگوهای فصلی تاریخ خود می کند، در حالی که لیست های جدید با رشد بالای غیر معمول برای ماه های تابستان افزایش می یابند و به افزایش موجودی مسکن فروشی کمک می کند. این امر تعادل بازار مسکن را در جهت خریدار پسندتری تغییر می دهد. اما خریداران ممکن است تعدیل چندانی را در قیمت ها مشاهده نکنند زیرا این امر تا حدی به تغییر جهت به سمت خانه های فروشی کوچکتر نسبت داده شده است.”

با این وجود، هیل می گوید که “اگر تغییر در سطح موجودی مسکن ادامه یابد، می توانیم موجی از فعالیت های املاک و مستغلات را در اواخر سال ببینیم.”

بیش از نیمی از جمعیت 50 کلانشهر بزرگ کشور در لیست های جدید، در صدر آنها کلمبوس و اوهایو (با افزایش 42.9 درصدی)، سودهای دو رقمی ثبت کردند. بالتیمور (36.9 درصد افزایش)، کلیولند (35.8 درصد افزایش)، میلواکی (34.3 درصد افزایش)، و ریچموند در ایالت ویرجینیا (30.1 درصد افزایش). بر اساس گزارش وبسایتت realtor.com، بیشترین افزایش فهرست های جدید در غرب میانه (19.8 درصد افزایش) و در غرب (11.3 درصد افزایش) رخ داده است.

این گزارش خاطر نشان می کند که تعداد لیست های جدید خانه زیر میزان بازارهای مسکن سال های 2017 الی 2019 با 9.5 درصد کاهش باقی می مانند، اما فروشندگان بیشتری با درک افزایش قیمت خانه های خود شروع به ورود به بازار می کنند.

آیا قیمت خانه های لیست شده تعدیل می شوند؟

میانگن قیمت لیست خانه ها در سطح ملی در ماه جولای 385,000 دلار بود که 10.3 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. با این حال، قیمت ها نشانه هایی از تعدیل را نشان می دهد، نرخ رشد ماه ژوئن سالانه 12.7 درصد بود.

22 بازار از 50 بازار بزرگ در ماه جولای نسبت به سال قبل قیمت متوسط پایین تری را ثبت کردند. با این حال، اقتصاددانان دلیل آن را افزایش موجودی مسکن کوچکتر و مقرون به صرفه می دانند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.