جامعه و تأثیرات اقتصادی فروش یک خانه در آمریکا.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اگر به خرید یا فروش خانه فکر می کنید، به احتمال زیاد بر روی راههای خارق العاده زیادی تمرکز کرده اید که زندگی شما را تغییر خواهد داد. آنچه که ممکن است شما متوجه آن نشوید این است که این تصمیم بر زندگی مردم بسیار فراتر از زندگی شما تأثیر می گذارد. خرید و فروش خانه از محرک های مهم فعالیت اقتصادی است. آنها از طریق صنایع متعدد و متخصصانی که در این فرآیند شرکت می کنند، تأثیر عمده ای بر جامعه شما و کل اقتصاد ایالات متحده دارند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد تأثیر خرید و فروش خانه بر اجتماع و اقتصاد آمریکا توضیحاتی را ارائه می دهد.

انجمن ملی مشاوران املاک و مستغلات (NAR) هر ساله گزارشی را منتشر می کند که میزان فعالیت اقتصادی ناشی از فروش خانه را نشان می دهد. نمودار زیر نشان می دهد که فروش یک خانه جدید و یک خانه موجود چگونه بر اقتصاد تأثیر می گذارد:

برای بررسی عمیق تر  و دقیق تر، NAR همچنین نگاهی دقیق نشان می دهد که چگونه تأثیر خانه های تازه ساخته شده ایالت به ایالت متفاوت است. (به نقشه زیر توجه کنید):

همانطور که مشاهده می کنید، فروش یک خانه می تواند تأثیر زیادی بر کل اقتصاد داشته باشد. علی ولف (Ali Wolf)، اقتصاددان ارشد در شرکت Zonda، اخیراً در مقاله ای در این مورد صحبت می کند و اشاره می کند که تأثیر قابل توجهی در هر مرحله مجزا از معامله وجود دارد:

بازار مسکن در چهار مرحله اصلی به اقتصاد کمک می کند: در طول برنامه ریزی و توسعه زمین، در کل ساخت و ساز واقعی خانه، در محل فروش و هنگام نقل مکان کردن به آن.

هنگامی که خانه ای را می خرید یا می فروشید، علاوه بر برآوردن نیازهای خود، تأثیری ماندگار بر جامعه می گذارید. زیرا هر مرحله از این فرآیند شامل پیمانکاران متعدد، متخصصان، وکلا، مقامات شهر و بسیاری از متخصصان دیگر است. هر فردی که با او کار می کنید، از مشاور املاک مورد اعتماد خود گرفته تا معمارانی که خانه های جدید را طراحی می کنند، تیم حرفه ای خود را در پشت صحنه دارد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.