خرید خانه به طور مشترک با دوستان و همخانه ها

برای برآمدن از عهده هزینه های فزاینده خرید و مالکیت خانه، برخی از آمریکایی ها خانه ای را به اتفاق دوست یا همخانه خود خریداری می کنند. میزان درصد این امر هنوز پایین است، اما انجمن ملی مشاوران املاک افزایش این امر را گزارش می کند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به افزایش خرید خانه به طور اشتراکی در آمریکا را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

 

هنگامی که برای خرید خانه با کسی شریک می شوید، قدرت خرید و پس انداز پول می تواند افزایش یابد. با این حال، خرید خانه به طور شریکی با یک همخانه یا دوست ممکن است مستلزم تنظیم قوانین اساسی و آینده نگری برای جلوگیری از اختلافات بعدی باشد.

جسیکا لاتز (Jessica Lautz)، معاون دموگرافیک و بینش رفتاری در انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) می گوید: “سؤالاتی که باید در این شراکت در نظر گرفته شوند عبارتند از: آیا هر دو خریدار در پیش پرداخت و هزینه های بستن قرارداد خرید خانه به یک اندازه مشارکت خواهند داشت؟ آیا آنها موافقت خواهند کرد که سهم خود را از ملک به طور مساوی به دست آورند؟ آیا اتاق های خانه همسان هستند یا چه کسی کدام اتاق را می گیرد؟”

لاتز خاطر نشان می کند، کسانی که با همخانه یا دوست خود به طور مشترک خانه ای را خریداری می کنند، ممکن است بخواهند که همه این موارد را به صورت مکتوب بنویسند و قبل از خرید خانه، این موارد را توسط یک توافقنامه قانونی الزام آور توسط یک وکیل بررسی کنند.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.