نحوه برخورد خریداران هوشمند خانه با افزایش نرخ بهره وام مسکن

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد افزایش نرخ بهره وام مسکن و این که به عنوان خریدار خانه چگونه می توان با آن برخورد کرد به نکاتی اشاره می کند.

اگر به فکر خرید خانه هستید، چند نکته وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا بتوانید حتی با افزایش نرخ بهره وام مسکن در خرید خانه خود موفق شوید.

از دست دادن وقت و فرصت می تواند برایتان گران تمام شود.

نرخ بهره وام مسکن نقش مهمی برای شما در جستجوی خانه دارد. با بالا رفتن نرخ ها، در صورت خرید خانه، بازپرداخت اقساط ماهانه وام مسکن شما افزایش می یابد که مستقیماً بر میزان استطاعت مالی شما برای خرید خانه تأثیر می گذارد. حتی کوچکترین افزایش نرخ بهره وام می تواند تأثیر زیادی بر پرداخت های ماهانه شما داشته باشد. به نمودار زیر توجه نمایید:

خریداران باهوش می توانند با برنامه ریزی موفق شوند.

شما می توانید از انگیزه جدید خود برای انرژی بخشیدن به جستجوی خود استفاده کنید و گام های بعدی خود را مطابق با آن برنامه ریزی کنید تا بدون توجه به نرخ های بهره وام مسکن، آماده اقدام باشید. یک راه برای انجام این کار این است که افزایش نرخ های بهره وام مسکن را به عنوان بخشی از بودجه خود در نظر بگیرید. زمانی که خانه ای را پیدا کردید که نیازهای شما را برآورده می کند، آماده باشید. این بدان معنی است که از وام دهنده نامه پیش تأییدیه بگیرید تا هنگامی که زمان خرید خانه فرا می رسد تأخیری وجود نداشته باشد.

بهترین راه برای آماده شدن این است که هم اکنون با یک مشاور املاک مورد اعتماد کار کنید. یک نماینده خرید می تواند شما را به یک وام دهنده مرتبط کند، به شما کمک کند تا جستجوی خود را بر اساس بودجه خود تنظیم کنید، و هنگامی که زمان ارائه یک پیشنهاد قیمت فرا می رسد، آماده باشید تا سریع عمل کنید.

خریداران جدی باید به افزایش نرخ بهره وام به عنوان یک عامل محرک برای خرید زودتر نگاه کنند، نه دلیلی برای انتظار و دست نگه داشتن. دست روی دست گذاشتن در دراز مدت هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.