چگونه از آسیب فصلی به خانه جلوگیری کنیم؟

مسکن آمریکا گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد پیشگیری از آسیب به خانه در فصل زمستان به نکاتی اشاره می کند.

برای محافظت از خانه در ماه های سردتر اقدامات لازم را انجام دهید. ناودان های خراب و تعمیر نشده می توانند در زمستان خانه ای را خراب کنند. شرکت Leaf Home، شرکتی که راه حل های خانگی را ارائه می دهد، چک لیست زمستانی زیر را برای کمک به صاحبان خانه ارائه می دهد تا از آسیب فصلی به خانه خود جلوگیری کنند.

ناودان های خانه خود را از نظر گیرکردن زباله های فصلی در درون آنها بررسی کنید.

برگ هایی را که از درختان در ناودان های خانه شما ریخته اند بردارید و بررسی کنید که آفات یا حیوانات کوچک در آنها پناه نگرفته باشند، زیرا آنها برای ماه های سردتر آماده می شوند. بررسی های فصلی به صاحبان خانه این امکان را می دهد تا مطمئن شوند که ناودان ها دارای شرایط خوبی هستند، زیرا معمولاً مشکلات اساسی در طول زمستان ظاهر می شوند.

از نفوذ هوای سرد زمستان به داخل خانه جلوگیری کنید.

صرفه جویی انرژی در خانه به معنای جلوگیری از نفوذ و ورود هوای سرد زمستان به داخل خانه می باشد. درها و پنجره ها اصلی ترین نقاط ورود هوای ناخوشایند به خانه هستند، بنابراین سرمایه گذاری بر روی آنها راهی مطمئن برای جلوگیری از ورود هوای زمستانی به خانه است.

مراقب یخ های ایجاد شده بر و سقف و لبه های آن در زمستان باشید.

هنگامی که در ماه های زمستان به اندازه کافی به ناودان ها توجه نمی شود، حوضچه های یخی بوجود می آیند که دلیل بزرگی برای نگرانی هستند. صاحبان خانه همچنین می توانند با تقویت سقف، آب بندی و عایق بندی کابل های برق و لوله های هواکش، و رفع ترک های دودکش از این آسیب های فصلی جلوگیری نمایند.

اطمینان حاصل کنید که ناودان ها اندازه مناسبل برای خانه شما دارند.

اغلب، ناودان ها دارای اندازه مناسبی برای خانه نیستند، و باعث می شوند که هوا و آب از طریق آنها به فضاهای دیگر آسیب برسانند. این امر به ویژه در خانه های قدیمی رایج است و مهم است که صاحبان خانه پیش از ایجاد مشکل خرابی ها را ارزیابی کنند.

در معابر و رمپ های خانه نمک بریزید.

یکی از نگرانی های بزرگ فصلی برای صاحبان خانه، به ویژه افراد مسن، خطر سر خوردن و سقوط بر روی یخ یا برف است. صاحبان خانه باید اطمینان حاصل کنند که پیاده روها، معابر و رمپ های بیرونی آنها نمک زده شده است تا از لغزش جلوگیری شود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.